Padi ALPAKA

Alates 99,00€

Alpaka ja meriino soe puudutus loob hubase ja lõõgastava tunde. Selle tunde tekitab kerge ja kohev alpaka- ja meriinovill. See on soojendav ilma ülekuumenemata. Samuti on see väga hingav ja sobib allergikutele. Kui kõik lambad on kinni püütud, saab neid hõlpsasti loendada ja magama jäämine ei võta kaua aega.

Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

Sooja ja hingava alpakavillaga

Vähene hooldus, piisav õhuläbilaskvus

Märkus: Uued tooted, mis on äsja lahtipakitud või mida kasutatakse niisketes ruumides, võivad eritada nõrka villalõhna.

Suurus
99,00€
Padi ALPAKA
99,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Alpaka ja meriinovilla duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Alpakavillast pealiskangas

Padjakate on valmistatud orgaanilisest puuvillast, mis on tepitud alpakavillaga. See annab meeldiva sooja tunde, kuid takistab ülekuumenemist ja aitab reguleerida kehatemperatuuri.

Pehme täidis meriinovillapallidega

Pehme ja soe. Sellised on meriinovillapallid ja nad aurustavad ka suurepäraselt niiskust. See loob kehale ideaalse temperatuuri ja mõnusa tunde. Meriinovilla on ka väga lihtne hooldada: sagedase tuulutamisega on see kaua aega nagu uus.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat põhjustavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte pesta

 Mitte valgendada

 Mitte trummelkuivatada

Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >

Similar products