Tekk ALPAKA

Alates 149,00€

See tekk on kompaktne ja kerge. Alpaka vill on kuus korda soojem kui lambavill, nii et isegi väike kiht alpakavilla ümbritseb teie keha meeldiva soojusega. Sellega on mugav magada ka külmal talvel ja see hoiab suvel ära ülekuumenemise, reguleerides kehatemperatuuri. Kombineerige see tekk ALPAKA padjaga, et luua kogu kehale ühtlane mikrokliima.

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Alpaka vill on soe ja hingav

  Ei ole lambavillalõhnaline

  Ei vaja erilist hoolt, piisab tuulutamisest

Märkus: Uued tooted, mis on äsja lahtipakitud või mida kasutatakse niisketes ruumides, võivad eritada nõrka villalõhna.

Suurus
149,00€
Tekk ALPAKA
149,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 3.54 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Orgaanilise puuvilla ja alpakavilla duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks.

Orgaaniline puuvillane kate

Puuvill on väga kulumiskindel, mistõttu on see klassikaline valik mitte ainult riietuse, vaid ka voodipesu jaoks. Kui vajate usaldusväärset ja kauakestvat kangast, siis on puuvill just õige. Lisaks tekitab ka eriti meeldiva tunde naha vastas.

Soe alpakavillast täidis

Alpakad on õppinud elama suurte temperatuurierinevustega keskkonnas. Nende karvad loovad mikroskoopilised õhutaskud, mis aitavad säilitada ideaalset kehatemperatuuri, sõltumata välistest tingimustest. Nende vill ei tokerdu, mistõttu on see kolm korda vastupidavam kui lambavill. See on lanoliinivaba ja sobib allergikutele ja lõhnatundlikele inimestele. Tegelikult on raske leida selle materjali puudusi.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Lubatud keemiline puhastus

Mitte pesta

Mitte valgendada

Mitte trummelkuivatada

Mitte triikida

Toote hooldussoovitused >

Similar products