Laste padjad

Laste padjad

LONAS HOME padjad lastele

Laste une kvaliteet on üks vanemate sagedaseim küsimus. Selleks, et lapsed magaksid hästi, ei piisa ainult heast madratsist või voodist, vaid vaja on ka kvaliteetset patja. Selja- ja kaelavalu, aevastamine ärgates või punased silmad on kõik märgid kehvast padjavalikust. Laps, kes magab talle sobival padjal, puhkab hästi ning ärkab täis energiat ja head tuju. Soovitame teile lastepatju, mis tagavad teie pisikestele produktiivse puhkuse.

KMis on oluline lastele mõeldud padja valimisel?

  Lapsele patja valides pöörake esmalt tähelepanu padja valmistamisel kasutatud materjalidele. Teie lapse padja täidis tagab mitte ainult vormi säilimise, vaid ka elastsuse ja pehmuse. See peaks olema hingav, et see ei koguks niiskust ja võimaldaks lapse peanahal hingata. Laste patjade täidis on oluline ka allergiat vallandavate ainete tõttu. Soovitatav on valida lapsele sünteetiliste kiududega täidetud padi, sest naturaalsed udusuled, suled või vill võivad põhjustada kõrvaltoimeid, näiteks aevastamist, punaseid silmi või hingamisteede ummistumist.

  Pöörake tähelepanu padja kujule ja suurusele. Erinevas vanuses lastele on soovitatav kasutada erineva suurusega patju, et kaitsta neid selgroo deformatsiooni või kaelavalu eest. Seega valige lastele padjad, mis sobivad mitte ainult lapse kehaehituse ja vanusega, vaid ka voodi suurusega.