Madratsid 160x200

Madratsid 160x200

LONAS madrats 160x200

LONAS madratsid 160x200 on üks populaarsemaid valikuid kaheinimesevoodite puhul. Nende mõõtmetega madratsid on ideaalselt tasakaalustatud, et tekitada nii optimaalse magamisruumi tunne kui ka kvaliteetne unenägu. Kõik meie madratsid on valmistatud kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt, kusjuures suurem osa tootmisprotsessist on käsitööliste hoolikas käsitöö. Seepärast püüame tagada, et iga madrats vastaks kõige paremini individuaalsetele vajadustele, pakuks maksimaalset mugavust ning tagaks kvaliteetse ja tervisliku une.

LONASi voodimadratsid 160x200 saab valida erinevate kriteeriumide alusel. Valige meie kahe kollektsiooni - Tricolour ja Classic - hulgast. Meie valikus on ka 4 peamist madratsitüüpi 160x200: lateks, viskoelastik, vedru ja vahtpolüuretaan. Sõltuvalt teie vajadustest pakume ortopeedilisi, pehmeid, keskmisi või kõvasid 160x200 madratseid. Meie topeltmadratsid on loodud selleks, et pakkuda teile parima kvaliteediga und.

Milline on parim 160x200 madrats?

Meilt küsitakse sageli: millist 160x200 madratsit valida? Täpset vastust ei ole, sest nendes mõõtmetes on erinevaid madratsitüüpe ja -tüüpe ning erinevatel madratsitüüpidel ja -tüüpidel on erinevad omadused erinevate magamisvajaduste jaoks. Kuid kõik LONAS 160x200 madratsid on hingavad ja valmistatud kvaliteetsetest, vastupidavatest ja kauakestvatest materjalidest, mis võimaldavad kehal une ajal hingata ja lõõgastuda. Erinevate omadustega 160x200 madratsite lai valik võimaldab teil leida ja valida just sellise magamisaluse, mis sobib kõige paremini teie unele ja pakub suurimat mugavust.

160x200 madrats Tricolour või Classic kollektsioonist

Neile, kes otsivad maksimaalset mugavust või optimaalset lahendust kvaliteedi ja ökonoomsuse osas, pakume 160x200 madratsit kahes LONAS kollektsioonis - Tricolour või Classic. Tricolour kollektsioon on luksusliku mugavuse kehastus. Kõik selle kollektsiooni madratsid on valmistatud kõige tõhusama unekogemuse loomiseks. Seega leiate Tricolour-kollektsioonist kõik, mis on oluline kvaliteetse, puhkava ja eelkõige tervisliku une jaoks - madrats, mis kohandub täiuslikult keha kontuuridega, lõdvestab väsinud lihaseid ning mida iseloomustab erakordne elastsus, tõestatud konstruktsioon, õhku läbilaskvus ja soojusregulatsioon.

Klassikakollektsiooni 160x200 madratsid pakuvad optimaalset hinna ja kvaliteedi suhet, et säilitada parimad omadused mugava une tagamiseks. Need madratsid on muutunud puhkealuse, kvaliteetse ja mugava une klassikaks. Kõik need on valmistatud vastupidavast, hingavast materjalist, mis reageerib keharõhule ja pakub piisavat seljatuge. Maksimaalne hingavus, suurepärased ortopeedilised omadused ja vastupidavus on seega selle kollektsiooni iga 160x200 madratsi tunnusjooned.

Millise 160x200 madratsi peaksin valima: kõva või pehme?

Madratsi valimisel on levinud dilemma selle kõvaduse valik. Kui kõva peaks magamisalus olema? LONAS Quality Sleepi eksperdid soovitavad võtta arvesse teie isiklikke vajadusi. Oluline on teada, et kõva 160x200 madrats peab vastu suuremale koormusele ja sobib eriti hästi inimestele, kes kaaluvad 110 kg või rohkem. Samuti on kõvad madratsid stabiilsemad, seega on need soovitavad ka vanematele inimestele, kes soovivad tagada puhkava ja mugava une.

Keskmise tugevusega madratsid 160x200 on üks populaarsemaid valikuid. Seda seetõttu, et need madratsid on tõeline "õnnelik kesktee": ei liiga kõva ega liiga pehme. LONO keskmise tugevusega madratsitel on palju eeliseid: need on väga hingavad, kohanduvad ideaalselt kehaga ja pakuvad selgroole ideaalset tuge ning on valmistatud kvaliteetsetest ja sertifitseeritud materjalidest. Iga keskmise tugevusega madrats valmistatakse käsitsi vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele, keskendudes parima unenäo kogemuse loomisele.

Pehmed madratsid 160x200 võimaldavad magada nii, nagu oleksite koheval pilvel. Pehmed madratsid pakuvad kõige rohkem mugavust inimestele, kellele meeldib magada külili. Lisaks tagab pehme magamisalus suurepärase lihaste lõdvestumise, aidates tagada hea une inimestele, kes kannatavad seljavalude või lihaspingete all.

Mida peaksin ma veel 160x200 madratsi valimisel arvestama?

160x200 madratsi valimisel on oluline olla kursis madratsi konstruktsiooni ja materjalidega, millest see on valmistatud. LONAS pakub laias valikus kvaliteetseid madratseid: lateksist, viskoelastsed, vedrumadratsid 160x200, vahtpolüuretaanmadratsid ja ortopeedilised madratsid nendes mõõtmetes.

Lateksmadratsid toetavad selgroo loomulikku, anatoomiliselt õiget asendit ja sobivad tundlikele magajatele.

Viskoelastsed madratsid sobivad inimestele, kellel on liigesevalu, sest viskoelastne materjal soojendab ja vähendab kehaosade tuimust.

Vedrumadratsid on mitmekülgsed, kohanduvad suurepäraselt erinevate kaalutasemetega ning tagavad mugava ja puhkealuse une.

Polüuretaanvahtmadratsid on optimaalse õhu- ja niiskusläbilaskvusega, mistõttu on need hea lahendus inimestele, kes öösel palju higistavad.

Ortopeedilised madratsid kohanduvad inimese kehaga ja kujundavad ka selgroo õiget asendit magamise ajal.

Kui valite oma vajadustele kõige paremini vastava madratsi, saate kohe nautida kvaliteetset ja rahulikku und.

Kui otsite parimat lahendust mugavaks uneks ja kvaliteetset madratsit, mis kestaks aastaid, soovitame alati konsulteerida LONO ekspertidega - arutame üksikasjalikult erinevate omadustega madratsite eeliseid ja aitame teil valida 160x200 madratsi, mis sobib kõige paremini täiesti mugavaks uneks, arvestades teie individuaalseid vajadusi. Ja kui te ei ole kindel, kas see suurus on teie voodile sobiv, siis usume, et teised meie tootevalikus olevad madratsid sobivad teile ideaalselt.