Madrats HARMONIJA® PLIUS

Alates 640,00€

See madrats on teie jaoks, kui soovite magada soojas ja veidi kõvemal. Tänu spetsiaalsele materjalist pinnakujundus- ja ühendussüsteemile kohandub madrats eriti hästi keha joontega ja võimaldab vaagnal veelgi paremini sisse vajuda. Keskmiselt tugev viskoelastiline madrats aitab vähendada või ennetada kehavalusid.

Täiendav madrats tagab maksimaalse mugavuse. Madratsi saab eemaldada ja külalistele magamiseks ette panna, luues mugavamaid või täiendavaid magamiskohti.</p

  7 anatoomilist tsooni toetavad tervet kehaasendit

  Memospace® materjaliga madrats maksimaalse mugavuse tagamiseks

  Madratsi materjal ei soodusta tolmulestade paljunemist

  Tootel on 10-aastane garantii selle suurepärase kvaliteedi tagamiseks.

  30-öine prooviperiood võimaldab teil madratsit vahetada.

Suurus
640,00€
Madrats HARMONIJA® PLIUS
640,00€
Tarneaeg - 13 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Madrats HARMONIJA® PLIUS
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. See on tolmulestavaba ja linaseemne lina aurutab hästi niiskust ning sellel on antibakteriaalsed omadused. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab kõige paremini plekid.

Pehme kiht - Memospace® madratsi pealisplaat

Teie keha ümbritseb pehmus ja lõõgastustunne. Selle põhjuseks on 5 cm paksune Memospace® materjal, mis põhineb NASA kosmosetehnoloogial. Materjal on perforeeritud kuubikutega: see konstruktsioon võimaldab tal peaaegu võluväel kohaneda keha kumerustega.

NetFresh® integreeritud ventilatsioonisüsteem

Viskoelastsed madratsid on soojad, seega oleme selle madratsi puhul mõelnud täiendava õhuläbilaskvuse peale. Spetsiaalse tehnoloogiaga integreeritud võrk hoiab keha värskena, takistades kuivamist ja aurustades kiiresti niiskust.

Kaks kihti Lono-Tec II® jäikuseks

Kaks erinevat Lono-Tec II® polüuretaanvahu kihti tagavad selle madratsi vastupidavuse ja kindla toe. Materjali tihedus muudab selle mittelagunevaks ja mittesulavaks. Spetsiaalne liitsõrestik kattuvate väljalõikude kaudu võimaldab madratsil veelgi paremini kehaga kohaneda ja sobitub vaagnale täpsemalt.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle vahetüki materjal muudab madratsikatte eemaldamise ja pealepaneku lihtsaksmadratsi hooldamine on lihtsam. 

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

7 pehme tsooni selgroo ja kogu keha lõdvestamiseks

Mäletage kerget kehatunnet, kui ärkate üles. HARMONIJA® PLUS madratsil on uuenduslik disain, mis on loodud füsioterapeutide abiga. See disain võimaldab lihastel lõõgastuda ja selgrool korralikult venitada.

Madratsis on 7 vedru pehmendustsooni vastavalt inimese anatoomiale. 4 tugevamat tsooni pakuvad kindlat tuge pea, torso, reitele ja jalgadele, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja sääreosadele kerget toetamist.

Memospace®-iga kehakinnitusega uni

Memospace® viskoelastiline materjal reageerib mitte ainult kehakaalu, vaid ka soojuse suhtes. See maksimaalne kohanemisvõime tekitab kerguse tunde.

Tegelikult töötati see viskoelastiline materjal välja NASA astronautide jaoks. See vähendas kehade koormust kosmoselendude ajal. Nüüd saate seda uuenduslikku materjali kasutada õrnade lendude jaoks oma unistuste poole.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

Iga õmblus on tihedalt õmmeldud, et vältida lahtihargnemist. Iga vedru liigub täpselt ega hõõru teiste vastu. Iga materjal asub täpselt seal, kus seda on vaja, et kaitsta osi deformatsiooni või lagunemise eest.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome jätkusuutlikke madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame kõikjal, kus saame, Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Ja sünteetilised osad, mis on vajalikud madratsi omaduste jaoks, on kaetud patendeeritud vahetükiga, et need kestaks kaua ja ei tolmuks.

Similar products

50 000+ geriau miegančių klientų