Padi MEDA

Alates 65,00€

See ortopeediline padi on mõeldud pinges kaela ja kaelalihaste leevendamiseks. Selle eriline kuju pakub ideaalset tuge ja selle ogaline profiil parandab vereringet. Leevendab survet ja valu.

  Memospace® materjal täielikuks lõõgastumiseks

  Ogaline profiil masseerib nahka ja lihaseid

  Spetsiaalne padja kuju toetab kaela

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Linasest kiust kate, mida saab pesta kuni 60°C

Suurus
65,00€
Padi MEDA
65,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Aegade jooksul järeleproovitud koostis sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Linane kiudkate

Eemaldatav ja pestav linasest kiust kate aitab seda puhtana ja pehmena hoida. See on tolmulestavaba ja linasest materjalist aurustub hästi niiskus. Katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Memospace® pehme täidis

Asetage oma pea nagu samblale. Selle tunde loob NASA kosmosetehnoloogial põhineva materjali Memospace®. See kohandub pea ja kaela kumerustega, et aidata säilitada selgroo õiget asendit magamise ajal, tekitades lõõgastava mugavuse tunde kogu kehas. Täiendav aukudega profileerimine muudab padja eriti hingavaks.

L-Slip® padjakaitse

Selle ülesanne on kaitsta kodust keskkonda polüuretaantolmu eest. Oleme mõelnud ka teie mugavusele - tänu sellele padjaümbrisele on padjakatet lihtne peale panna ja maha võtta.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Ümbris:

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte valgendada

 Mitte trummelkuivatada

Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >

Similar products