Voodipesu

Voodipesu

Voodipesu kohta

Voodipesu on osa magamiskeskkonnast, mis on kehaga tihedas kontaktis, kuna nii linad kui ka padjapüürid on kogu une ajal kehaga otseses kontaktis. Seetõttu aitavad voodipesu materjaliomadused oluliselt kaasa meeldivale unekogemusele. Samal ajal on tänu värvide ja mustrite mitmekesisusele lihtne kohandada voodi stiili magamistoaga. Just LONAS HOME ühendab kvaliteedi ja stiili kriteeriumid üheks ning pakub kõige kvaliteetsemat ja kvaliteetsemat puuvillast satiinist voodipesu.

Meie voodipesuvalik on mõeldud nii neile, kes otsivad oma magamistuppa terviklikku komplekti, kui ka neile, kes soovivad uuendada vaid oma padjapüüri või voodipesu. Voodipesu valimisel pakume teile laias valikus voodipesu kahest LONAS kollektsioonist - Elegante või Moderno. Samuti saate valida endale sobiva valiku suuruse järgi või oma lapse või beebi jaoks, ühe- või kahekohalise voodi jaoks. Kuhu iganes te ka ei vaataks, kõik teed viivad ideaalselt valmistatud voodipesu juurde.

Voodipesu komplektid

LONAS HOME voodipesu on valmistatud hoolikalt valitud materjalidest ja on loodud selleks, et pakkuda teile meeldivat ja värskendavat magamiskogemust. Kõik kangad on valmistatud 100% esmaklassilisest puuvillasatiinist. Värvide ja mustrite valikul, kombineerimisel mõtlesime nii moodsale kui ka klassikalisele magamistoa interjöörile. Ühevärvilised voodikangad on kootud Itaalia käsitööliste poolt ja mustrilised kangad on digitaalselt trükitud Hispaania tekstiilikunstnike poolt. Kasutame oma voodipesu jaoks ainult parimat looduslikku materjali, mida töödeldakse ja värvitakse nii, et värvid ja mustrid ei tuhmuksid aja jooksul. Mitmekülgse ja stiilse lahenduse jaoks magamistoas pakume pööratavat voodipesu. Kõik meie kangad on Oeko-Tex®-sertifikaadiga, et tagada, et tootmisprotsessis kasutatakse ainult ohutuid materjale, mis sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele.

LONAS Elegante voodipesu kollektsioon

Elegante'i ühevärviline voodipesu kollektsioon koosneb rahulikest pastelsetest ja sügavamatest tumedatest värvidest. Egiptuse puuvillast on Itaalias käsitööliste meeskonna poolt kootud 100% Premium Cotton Saten. See kangas on äärmiselt õhuke ja pehme, kuid samas tugev ja tihe (300 TC - niidikogus), mis annab voodipesule kauakestva tunde. Käsitöölised värvivad kangaid nii, et need ei pleekinud pärast mitmeid pesusid, ning võiviimistlustehnoloogia lisab pehmust ja läiget. Oluline on märkida, et kogu Elegante voodipesu on valmistatud Oeko-Tex® Standard 100 sertifitseeritud kangastest. See tähendab, et tootmisprotsessis kasutatakse ainult ohutuid materjale, mis sobivad magamiseks isegi imikutele.

LONAS Moderno voodipesu kollektsioon

Moodne voodipesu kollektsioon - värviline valik voodipesu. See on meie piiratud tiraažiga digitaaltrükiga kollektsioon, mille kujundust uuendatakse kord aastas. Modernne voodipesu on aastaaegade taltsutamine. See täiendab nii klassikalisi kui ka moodsaid magamistubasid. See on segu Läänemere taimestiku motiividest, Läänemere lopsakast mälust, liivaluikide murenevatest liivadest, taevast, mis näeb ja kuuleb kõike, või puhtast oja põhjast, mis jutustab lugusid. Rahulik, kerge ja värskendav voodipesukollektsioon lubab teil sisse ja välja hingata ning vajuda sügavatesse unenägudesse. Selle kollektsiooni jaoks kasutame 100% esmaklassilist puuvillast satiinikangast, valime mustrid ja värvid ning laseme kangast digitaalselt trükkida Hispaania tekstiilmeistrite poolt. See tehnoloogia tagab, et värvaine tungib sügavale lõnga sisse ja et voodipesu värvid püsivad pikka aega samad.

Ühe voodipesu komplektid

LONAS üheinimesevoodipesu on saadaval kahes meie kollektsioonis - ühevärviline Elegante ja mustriline Moderno. Et ühe komplektiga oleks rohkem variante, pakume pöördvoodipesu - üks pool on ühevärviline ja teine värviline. Suur värvide ja mustrite valik võimaldab hõlpsasti luua oma magamistoas soovitud meeleolu. Kõik üheinimesevoodikomplektid on valmistatud esmaklassilisest 100% puuvillasest satiinist, nii et meeldiv puudutus jääb kogu ööks. Need voodipesukomplektid sisaldavad 1 peite- ja 1 padjapüürilehte teie valitud kujul. Meie valikus on standardsuurused täiskasvanutele ja lastele. 140x200 ja 150x200 voodipesu komplektid on mõeldud täiskasvanutele ja teismelistele pliiatsile ja padjadele. See on optimaalne ja kompaktne suurus, mis tagab mugava ruumitunde ühele inimesele.

Topelt voodipesu komplektid

LONAS topeltvoodipesu on saadaval ka kahes meie erinevas kollektsioonis. Kõige kvaliteetsemad materjalid tagavad puhkamisel erakordselt värske ja pehme tunde, samas kui suur värvide ja mustrite valik on võimalik sobitada kõige väiksemate toonidega, et luua magamistoas soovitud atmosfäär. Selle voodipesu juurde kuulub 2 teie valitud peitealust ja 2 padjapüüri standardsuuruses. Ruudukujuline 200x200 voodipesu komplekt võimaldab teil mõelda, kumba külge pinu on pikem. Kõige populaarsemad on 200x220 voodipesu komplektid, mis annavad suurema vabaduse ja ruumi tunde. Kõige suuremad meie valikus on 220x240 voodipesukomplektid - kompromissitu suurus, kui te ei pea magamise ajal tekkidega konkureerima. Suured voodipesukomplektid mahutavad ja ümbritsevad hõlpsasti isegi suurt perekonda pehme satiinse puudutusega.

Laste voodipesu

Ärge unustage, et annate oma lapsele rõõmu oma voodipesu valimisest - meie valikus on suur valik nii ühevärvilisi kui ka erksavärvilisi kangaid mitmesuguste erksate ja peente mustritega, nii et olenemata lapse vanusest ja küpsusest, pakub see valik talle võimaluse luua omaette voodipäeva meeleolu. LONASi laste voodipesu on valmistatud samadest kangastest kui täiskasvanute voodipesu. Vanematele ja suurematele lastele sobivad kõige paremini 140x200 või 150x200 suurused lastevoodipesu. Väikeste jaoks on aga standardiks 100x140 lastevoodipesu. See komplekt sisaldab 1 peite- ja 1 padjapüüri. Ükskõik, millise suuruse te valite, võite olla kindel, et kõik LONASi voodipesu on sertifitseeritud ohutu ja beebidele sobiv.

Puuvillane satiinist voodipesu

Nende jaoks, kes otsivad parimat kvaliteeti ja väärtust, on puuvillane voodipesu kõige tõhusam ja populaarsem valik voodipesukomplektide puhul. Tegemist on 100% pika staapeliga puuvillasest kangast, mis on kootud satiinkangasena. Sõltumata mustrist - ühevärviline või kirju - on kangas äärmiselt õhuke, pehme, kuid samas tihe ja tugev. See on kangas, mida me kasutame LONAS HOME voodipesu puhul. 100% Premium Cotton on hoolikalt valitud pikakiuline puuvill ilma igasuguste lisanditeta. Sellest puuvillast mähitud niidid on tugevad ning satiinist kootud ja õmmeldud voodipesu on siidi pehmuse ja tugevusega. Meie satiinist voodipesukanga tihedus on 300 TC. See on voodipesukanga optimaalne tihedus, mis tagab tugevuse, vastupidavuse ja pehmed, kohevad omadused. Oeko-Tex® Standard 100 sertifikaat kangastele kinnitab, et tootmisprotsessis kasutatakse ohutuid materjale ja tehnoloogiaid.

Leinad ja padjapüürid

Oleme märganud, et täiendavad padjapüürid võivad luua magamistoas väga huvitavaid stiilikombinatsioone. Kombineerides LONAS HOME voodipesu komplekte eri värvi või mustriga linade ja padjapüüridega, saate anda oma magamistoa interjöörile erineva meeleolu. Oleme kokku pannud kaks sama värvi padjapüüri, mis sobivad kõige populaarsemate padja suuruste jaoks - 50x70. Muide, padjapüürid on õmmeldud Oxfordi raamiga, mis lisab stiilsust.

Leinad on magamistoa voodipesu lahutamatu osa. LONAS HOME kummist voodilinad on kauakestvad ja pleekimiskindlad ning sobivad nii täiskasvanute kui ka laste madratsitele. Saadaval on ühe- ja kahekohalised linad kuni 30 cm kõrgustele madratsitele. Laste kummilina on õmmeldud kuni 10 cm kõrgustele madratsitele. Meie voodipesu, nagu kogu meie voodipesu, on valmistatud 100% Premium Cotton Sateenist, mis on äärmiselt pehme, õhuke, peenike, tihe ja tugev. Need linad kestavad ja rõõmustavad teid aastaid.

Voodipesu internetis

Kui otsite kõige mugavamat viisi voodipesu ostmiseks, siis vaadake LONASe valikut. Voodipesu saate valida veebis sama lihtsalt ja vastutustundlikult kui paljusid teisi tooteid. Juhend "Kuidas valida voodipesu" aitab teil seda teha. Üksikasjalikud tootekirjeldused annavad teile ülevaate teid huvitavatest toodetest, nii et saate kodust lahkumata otsustada, milline voodipesu teile kõige rohkem meeldib või milline sobib teie magamistoa sisustusega kõige paremini. Ja kui soovite katsuda ja tunda voodipesu kangaste pehmust ja sära, kutsume teid külastama LONASe müügisaale, kus meie spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe.

Filter