Voodipesu

Voodipesu

Voodipesu kohta 

Voodipesu on osa magamiskeskkonnast, mis on kehaga tihedas kontaktis, kuna nii linad kui ka padjapüürid on kogu une ajal kehaga otseses kontaktis. Seetõttu aitavad voodipesu materjaliomadused oluliselt kaasa meeldivale magamiskogemusele. Samal ajal võimaldab värvide ja mustrite mitmekesisus hõlpsasti sobitada voodi stiili magamistoaga. Just LONAS HOME ühendab kvaliteedi ja stiili kriteeriumid üheks ja pakub kõrgeima kvaliteediga puuvillast satiinist voodipesu. 

Meie voodipesuvalik on mõeldud nii neile, kes otsivad oma magamistuppa terviklikku komplekti, kui ka neile, kes soovivad lihtsalt oma padjapüüri või voodipesu uuendada. Voodipesu puhul pakume teile laia valikut voodipesu kahest LONAS kollektsioonist - Elegante või Moderno. Samuti saate valida teile sobivaima valiku suuruse järgi või teie lapsele või lapsele, ühe- või kahekohalise voodi jaoks. Kuhu iganes te ka ei vaataks, kõik teed viivad täiuslikult valmistatud voodipesu juurde. 

Voodipesu komplektid 

LONAS HOME voodipesu on valmistatud hoolikalt valitud materjalidest ja on loodud selleks, et pakkuda teile meeldivat ja värskendavat magamiskogemust. Kõik kangad on valmistatud 100% esmaklassilisest puuvillasatiinist. Värvide ja mustrite valikul oleme mõelnud nii modernse kui ka klassikalise magamistoa interjöörile. Ühevärvilised kangad on kootud Itaalia käsitööliste poolt ja mustrilised kangad on digitaalselt trükitud Hispaania tekstiilikunstnike poolt. Kasutame oma voodipesu valmistamiseks ainult parimaid looduslikke materjale, mis on töödeldud ja värvitud nii, et värvid ja mustrid ei tuhmuks aja jooksul. Mitmekülgseks ja stiilseks lahenduseks magamistoas pakume pööratavat voodipesu. Kõik meie kangad on Oeko-Tex® sertifikaadiga, et tagada, et valmistamisel kasutatakse ainult ohutuid materjale, mis sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele. 

LONAS Elegante voodipesu kollektsioon 

Elegante ühevärviline voodipesu kollektsioon koosneb rahulikest pastellidest ja sügavamatest tumedatest värvidest. Egiptuse 100% esmaklassiline puuvillasatiin, mis on kootud Itaalias käsitööliste meeskonna poolt. See kangas on äärmiselt õhuke ja pehme, kuid samas tugev ja tihe (300 niitide arv), mis annab voodipesule kauakestva tunnetuse. Käsitöölised värvivad kangast nii, et see ei tuhmuks pärast mitmeid pesukordi, ning või viimistlustehnoloogia lisab pehmust ja läiget. Oluline on märkida, et kogu Elegante voodipesu on valmistatud Oeko-Tex® Standard 100 sertifitseeritud kangastest. See tähendab, et valmistamisel kasutatakse ainult ohutuid materjale, mis sobivad magamiseks isegi imikutele. 

LONAS Moderno voodipesu kollektsioon 

Moderno voodipesu kollektsioon - värviline voodipesu. See on meie piiratud koguses digitaalselt trükitud kollektsioon, mille mustreid uuendatakse igal aastal. Moderno voodipesu on aastaaegade taltsutamine. See täiendab nii klassikalisi kui ka moodsaid magamistubasid. See on segu motiividest, mis pärinevad Balti taimestikust, Läänemere lopsakast mälestusest, liivarandade murenevast liivast, taevast, mis näeb ja kuuleb kõike, või puhtast oja põhjast, mis jutustab lugusid. Kollektsioon rahulikust, kergest ja värskendavast voodipesust, mis võimaldab sisse- ja väljahingata ning vajuda sügavatesse unenägudesse. Selle kollektsiooni jaoks kasutame 100% esmaklassilist puuvillast satiinkangast, valitud mustreid ja värve ning laseme kangast digitaalselt trükkida Hispaania tekstiilidisainerite meistrite poolt. See tehnoloogia tagab, et värvaine tungib sügavale lõnga sisse ja voodipesu värvid püsivad pikka aega samad. 

Üheinimese voodipesukomplekt 

LONAS üheinimese voodipesu on saadaval kahes meie kollektsioonis - tavaline Elegante ja mustriline Moderno. Selleks, et teil oleks ühe komplektiga rohkem variante, pakume pööratavat voodipesu - üks pool on ühevärviline ja teine pool värviline. Suur värvide ja mustrite valik võimaldab hõlpsasti luua oma magamistoas soovitud meeleolu. Kõik üheinimese voodipesukomplektid on valmistatud esmaklassilisest 100% puuvillasest satiinist, nii et teil on kogu öö jooksul meeldiv puudutus. Need voodipesukomplektid sisaldavad 1 tekikotti ja 1 padjapüüri. Meie valikus on standardsuurused täiskasvanutele ja lastele. 140x200 ja 150x200 voodipesukomplektid on mõeldud täiskasvanutele ja teismelistele. See on optimaalne ja kompaktne suurus, mis annab ühele inimesele mugava ruumitunde. 

Kaheinimese voodipesukomplekt 

LONAS kaheinimese voodipesu on saadaval ka kahes erinevas kollektsioonis. Kõrgeima kvaliteediga materjalid tagavad erakordselt värske ja pehme tunde puhkamisel, samas kui laia värvi- ja mustervalikuga saab sobitada kõige väiksemaid toone, et luua magamistoas soovitud atmosfääri. Selle voodipesu komplektis on 2 teie valitud tekikotti ja 2 padjapüüri standardsuuruses. Ruudukujuline 200x200 voodipesukomplekt võimaldab teil mõelda, kumb külg on pikem. 200x220 voodipesukomplektid on kõige populaarsemad, andes suurema vabaduse ja ruumi tunde. Kõige suuremad meie valikus on 220x240 voodipesukomplektid - kompromissitu suurus, kui te ei pea magamise ajal võistlema tekkide pärast. Suured voodipesukomplektid mahutavad ja ümbritsevad pehme satiinse puudutusega hõlpsasti ka suurt peret. 

Laste voodipesu 

Ärge unustage, et teie laps saaks ise oma voodipesu valida - meie valikus on suur valik nii ühevärvilisi kui ka erksavärvilisi kangaid mitmesuguste erksate ja peente mustritega, nii et olenemata lapse vanusest ja küpsusest pakub see valik võimalust luua sobiv meeleolu. LONAS laste voodipesu on valmistatud samadest kangastest kui täiskasvanute voodipesu. Laste voodipesu suurused 140x200 või 150x200 sobivad kõige paremini vanematele ja suurematele lastele. Väikeste jaoks on 100x140 voodipesu standard. See komplekt sisaldab 1 tekikotti ja 1 padjapüüri. Ükskõik, millise suuruse te valite, võite olla kindel, et kõik LONAS voodipesud on sertifitseeritud, mis tavad nende ohutuse ja sobivuse imikutele. 

Puuvillasatiinist voodipesu 

Nende jaoks, kes otsivad parimat kvaliteeti ja väärtust, on puuvillane voodipesu kõige tõhusam ja populaarsem valik voodipesukomplektide puhul. See on 100% pika õmblusega puuvillane kangas, mis on kootud satiinkangana. Sõltumata mustrist, ühe- või mitmevärviline, on kangas äärmiselt õhuke ja pehme, kuid samas tihe ja tugev. See on kangas, mida me kasutame LONAS HOME voodipesu puhul. 100% esmaklassiline puuvill on hoolikalt valitud ilma igasuguste lisanditeta. Sellest puuvillast mähitud niidid on tugevad ning satiinist kootud ja kokkuõmmeldud voodipesu on siidi pehmuse ja tugevusega. Meie satiinist voodipesu on 300 niidi arvuga. See on voodipesu kangaste optimaalne tihedus, mis tagab tugevuse, vastupidavuse ja pehmed, kohevad omadused. Oeko-Tex® Standard 100 sertifikaat kangastele kinnitab, et tootmisprotsessis kasutatakse ohutuid materjale ja tehnoloogiaid. 

Linad ja padjapüürid 

Oleme märganud, et täiendavate padjapüüride abil saab magamistoas luua väga huvitavaid stiilikombinatsioone. Kombineerides LONAS HOME voodipesukomplekte eri värvi või mustriga linade ja padjapüüridega, saate anda oma magamistoa interjöörile erineva meeleolu. Oleme kokku pannud kaks sama värvi padjapüüri, mis sobivad kõige populaarsemate padja suurustega - 50x70. Muide, padjapüürid on õmmeldud Oxfordi raamiga, mis lisab stiili. 

Linad on magamistoa voodipesu lahutamatu osa. LONAS HOME kummiga voodilinad on kauakestvad ja pleekimiskindlad ning sobivad nii täiskasvanute kui ka laste madratsile. Saadaval on ühe- ja kaheinimese linad kuni 30 cm kõrgusele madratsile. Laste kummiga voodilinad on õmmeldud kuni 10 cm kõrgustele madratsitele. Meie linad, nagu kõik meie voodipesud, on valmistatud 100% esmaklassilisest puuvillasatiinist, mis on äärmiselt pehme, õhuke, tihe ja tugev. Need linad kestavad ja rõõmustavad teid aastaid. 

Voodipesu internetis 

Kui otsite kõige mugavamat viisi voodipesu ostmiseks, tutvuge LONAS tootevalikuga. Voodipesu saate veebis valida sama lihtsalt ja vastutustundlikult kui paljusid teisi tooteid. Juhend "Kuidas valida voodipesu" aitab teil seda teha. Üksikasjalikud tootekirjeldused annavad teile ülevaate huvitavatest toodetest, nii et saate kodust lahkumata otsustada, milline voodipesu teile kõige rohkem meeldib või milline sobib kõige paremini magamistoa sisustusega. Ja kui soovite katsuda ja tunda voodipesu kangaste pehmust ja sära, siis kutsume teid külastama LONAS müügisaali, kus meie spetsialistid annavad teile kogu vajaliku teabe. 

Filter