−15%

Madrats BARBORA

Alates 400,00€

Kui teile meeldib magada kindlalt, kuid te ei soovi valida vedrumadratsit, siis on BARBORA õige madrats teie jaoks. See madrats on LONASi tootesarja kõige kindlam madrats. Seda tänu väga jäigale Ecolatexile ja kauakestvatele Lono-Tec® I kihtidele, mille duo loob äärmiselt tugeva selgrootoe.

  Lono-Tec® I loob kehale väga jäiga toe.

  Spetsiaalne profileerimine tagab suurepärase õhu läbilaskvuse

  Madratsi alus on valmistatud ülimugavast ringlussevõetud lateksist.

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
340,00€
400,00€
Madrats BARBORA
340,00€
Tarneaeg - 13 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 8.07 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Madrats BARBORA
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas on 100% polüester, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab katet mugavalt eemaldada, kui tõmblukk kõigil 4 küljel lahti tõmmata. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis hävitab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Ülimugav Ecolatex

Madratsil on kasutatud kuni 6 cm ülitugevat ja säästvat Ecolatex-materjali. See on kasutamata, peenestatud ja tugevalt kokkusurutud lateksist toormaterjal, millel on kõik lateksi head omadused. Neid on terve loetelu: elastsus, mis annab kirjeldamatu mugavuse, ideaalne taastumine igal hommikul voodist tõustes, kõrge hingavus, mis loob une ajal meeldiva mikrokliima, ja hügieenilisus, mis tagab, et madratsil ei ole hallitust, seeni ega tolmulesta.

Lono-Tec® I jäigastuskihi

Selle madratsi vastupidavuse ja tugeva toe tagab Lono-Tec® I polüuretaanvaht. Materjali tihedus muudab selle mittelagunevaks ja mittesulavaks. Spetsiaalne tehnoloogiline profileerimine võimaldab säilitada optimaalset temperatuuri ning keha õigesti süveneda ja lõõgastuda. Nautige kvaliteetset und.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle sisendi materjal võimaldab katet hõlpsasti maha võtta ja peale tõmmata. See muudab madratsihoolduse lihtsamaks.

Teave

Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

Rahulik uni

Madrats on valmistatud Lono-Tec® I ja Ecolatexist, mis on väga hingav materjal, mis ei lase tekkida hallitusel, seentel ja tolmulestadel.

Puhtastumisele aitab kaasa ka pestav sünteetiline kate. Sünteetiline ei tähenda siinkohal "halba": see tagab kõrgema hügieenitaseme. Puhtas keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome säästvaid madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Ja me katame madratsi toimimise seisukohalt olulised sünteetilised osad madratsi enda valmistatud voodriga, et need kestaksid kaua ja ei tolmuks.

Similar products