Madrats MŪZA® PLIUS

Alates 900,00€

See madrats on teie jaoks, kui otsite ideaalse mikrokliimaga madratsit ja soovite magada kindlal, kuid pehmel alusel. See on veidi pehmem kui MŪZA® ja sellel on eemaldatav madratsikate, mida saate kasutada väljasõitudel, et luua parem või uus magamiskoht külalistele.

Luksuslik loodusliku kummi lateksmadrats kohandub keha igale kõverusele ja säilitab äärmiselt mugava tunde.

  7 anatoomilist tsooni säilitavad terve kehaasendi

  Lateks koos loodusliku kummiga loob teie kehale ideaalse mikrokliima.

  Pulse Natural materjaliga eemaldatavat madratsipadjakest saab kasutada eraldi

  Tootel on 10-aastane garantii selle suurepärase kvaliteedi tagamiseks.

  30-öine prooviperiood võimaldab teil madratsit vahetada.

Suurus
900,00€
Madrats MŪZA® PLIUS
900,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Madrats MŪZA® PLIUS
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. See hoiab tolmulestad eemal ja selles sisalduv lina aurutab hästi niiskust ning sellel on antibakteriaalsed omadused. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab kõige paremini plekid.

Eemaldatav madratsipadi koos Pulse Naturaliga

5 cm lateksist Pulse Natural madratsitopper on vastutav imelise kerguse tunde eest ärkamisel. Sellel on õhku läbilaskvad ja termoreguleerivad omadused, nii et teie keha puhkab ilma energiat raiskamata soojendamiseks või jahutamiseks. Sellel on ka ideaalne sobivus, nii et me ei imesta, kui te lamades ütlete "kui mugav".

Tugev lateksist alus

Madratsi alus on valmistatud lateksist, mis sisaldab 20% looduslikku kummi ja mille tihedus on kuni 60 kg kuupmeetri kohta. See on tõenäoliselt kõige pikaealisem madratsimaterjal. See on lisaks profileeritud, et tagada võrratu mugavus ja ideaalne õhuringlus.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle sisendi materjal võimaldab madratsikatet hõlpsasti maha ja peale tõmmata. See muudab madratsihoolduse lihtsamaks: ei ole vaja muretseda selle üle, kelle järjekorras on kodu hooldamine

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle vahetüki materjal muudab madratsikatte eemaldamise ja pealepaneku lihtsaksmadratsi hooldamine on lihtsam. 

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

7 pehme tsooni selgroo ja kogu keha lõdvestamiseks

Mäletage kerget kehatunnet, kui ärkate üles. MŪZA® PLIUS madratsil on uuenduslik disain, mis on loodud füsioterapeutide abiga. See disain võimaldab teie lihastel lõdvestuda ja selgrool korralikult venitada.

Madratsis on 7 pehmendustsooni vastavalt inimese anatoomiale. 4 tugevamat tsooni pakuvad kindlat tuge peale, torsole, reitele ja jalgadele, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja sääreosadele kerget toetamist.

Pulse Natural - ideaalne kehatunne kogu öö jooksul

See uuenduslik materjal loob une ajal meeldiva mikrokliima. See tähendab, et see kohandub teie kehatemperatuuriga ja hoiab teid kuuma või külma eest, lastes sisse hea õhu. Kõik see aitab kaasa hea unekvaliteedi saavutamisele ja virgutavale tundele ärgates.

Lisaks tagab selle lateksi tootmistehnoloogia täieliku jätkusuutlikkuse: toodetud materjal on pikaajaline ja selle ökoloogiline jalajälg on lateksivahtude tööstuses kõige väiksem.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome jätkusuutlikke madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame kõikjal, kus saame, Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Sünteetilised osad, mis on vajalikud madratsi omaduste jaoks, on kaetud patendeeritud vahetükiga, et need kestaks kaua ja ei tolmuks.

Similar products