Kattemadrats TAURUS

Alates 120,00€

Kui soovite oma olemasolevat madratsit täiendada või või vähendada magamispinna ebatasasusi, siis on see kattemadrats just teie jaoks. See on valmistatud Lono-Tec® II Gen 2 polüuretaanvahtplastist, mis on äärmiselt elastne ja lisaks lainetega profileeritud. Selline pind jaotab inimese raskust ja lõdvestab meeldivalt lihaseid ja liigeseid. Kattemadratsi nurkades on spetsiaalsed elastsed ribad selle kinnitamiseks madratsi külge.

  Suure tihedusega Lono-Tec® II Gen 2 pakub kehale head tuge

  Spetsiaalne profileerimine tagab suurepärase õhu läbilaskvuse

  Kattemadratsi nurkades on kummid madratsi külge kinnitamiseks

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
120,00€
Kattemadrats TAURUS
120,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.86 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Kattemadrats TAURUS
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas koosneb 100% polüestrist, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab katte mugavalt eemaldada, tehes tõmbluku lahti kõigilt neljalt küljelt. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis hävitab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Jäik ja elastne Lono-Tec® II Gen 2 kiht

Lono-Tec® II Gen 2 vahtpolüuretaan tagab tugeva toe. Tänu materjali tihedusele see ei vaju ega kulu. Spetsiaalne tehnoloogiline profileerimine võimaldab hoida optimaalset temperatuuri ning võimaldab kehal korralikult lõõgastuda. Nautige kvaliteetset und.

Teave

Kõvadus
Mõõtmed
Garantii
Kattemadratsi kohaletoimetamine ja vana kattemadratsi äraviimine

Rahulik uni ilma allergiatega võitlemata

Kattemadrats on valmistatud Lono-Tec® II Gen 2 materjalist, mis on väga hingav ja mis loob ebasoodsa keskkonna hallitusele, seente ja tolmulestade tekkeks.

Puhtastamisele aitab kaasa ka pestav sünteetiline kate. Sünteetiline ei tähenda siinkohal "halba": see tagab kõrgema hügieenitaseme. Puhtas keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See toodete lihvimine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Teie nahale kõige lähemal olev madrats - madrats, mis on tervisele ohutu

Me loome säästvaid madratseid ja madratsialuseid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.