Kattemadrats LONO-TEC I

Alates 95,00€

Kui soovite pehmendada oma praegust magamispinda, siis on see madratsikate just teie jaoks. See on valmistatud keskkonnasõbralikust ja tervislikust Lono-Tec® I polüuretaanvahust, mis annab pilvekihi tunde. Madratsikatte nurkades on spetsiaalsed elastsed ribad, mis kinnitavad selle madratsi külge.

  Lono-Tec® I vahtpolüuretaan on paindlik ja hingav.

  Antibakteriaalne kate lihtsaks madratsihoolduseks

  Madratsitopperil on kummid madratsi külge kinnitamiseks

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
95,00€
Kattemadrats LONO-TEC I
95,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kattemadrats LONO-TEC I
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas on 100% polüester, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab katte mugavalt eemaldada, kui kõik 4 külge lahti tõmmata. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Pehme kiht Lono-Tec® I

See kiht koosneb 4 cm pikkusest Lono-Tec® I materjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan. Lono-Tec® I-l on suurepärased ortopeedilised omadused ning see toetab õigesti selgroogu ja kogu lihaskonda. Lisaks on see materjal tervisele ohutu ja keskkonnasõbralik.

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Kõvadus
Mõõtmed
Garantii

Rahulik uni ilma allergiatega võitlemata

Madratsipadi on valmistatud Lono-Tec® I materjalist, mis on väga hingav ja mis on vastupidav hallituse, seente ja tolmulestade suhtes.

Puhtastumisele aitab kaasa ka pestav sünteetiline kate. Sünteetiline ei tähenda siinkohal "halba": see tagab kõrgema hügieenitaseme. Puhtas keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See toodete lihvimine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Teie nahale kõige lähemal olev madrats - madrats, mis on tervisele ohutu

Me loome säästvaid madratseid ja madratsialuseid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Similar products