−15%

Kattemadrats MEMOSPACE 5

Alates 120,00€

Pehme viskoelastne kattemadrats on eriliselt kehaga kohanev. Spetsiaalsed kummid aitavad seda madratsi külge kinnitada, et vältida liikumist. Magage sügavamalt ja rahulikumalt.

  Memospace® materjal kohandub ideaalselt keha kumerustega ja temperatuuriga

  Lihtne madratsi hooldamine tänu eemaldatavale linasest kiust kattele

  Madratsitopperil on kummid madratsi külge kinnitamiseks

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
102,00€
120,00€
Kattemadrats MEMOSPACE 5
102,00€
Tarneaeg - 13 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.42 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Kattemadrats MEMOSPACE 5
Kate Lonofibre®-ga

Esimesel kihil on lisapolsterdus ja see aitab madratsit puhtana hoida. See on tolmulestavaba ja madratsi padjas olev lina aurustab hästi niiskust. Vajaduse korral saab kattekihi mugavalt eemaldada, tõmmates lahti kõik 4 külge. Tänu spetsiaalsele Lonofibre®-tehnoloogiale saab 3-kihilist katet pesta kuni 60 °C juures, mis hävitab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Pehme kiht - Memospace® madratsi pealisplaat

Teie keha tunneb end pehmelt ja lõdvestunult. Seda tänu 4 cm paksusele Memospace® materjalile, mis põhineb NASA kosmosetehnoloogial.

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Kõvadus
Mõõtmed
Garantii

Memospace®-iga kindel uni

Memospace® viskoelastiline materjal reageerib mitte ainult kehakaalu, vaid ka soojuse suhtes. See maksimaalne kohanemisvõime tekitab kerguse tunde.

Tegelikult töötati see viskoelastiline materjal välja NASA astronautide jaoks. See vähendas kehade koormust kosmoselendude ajal. Nüüd saate seda uuenduslikku materjali kasutada õrnade lendude jaoks unistuste poole.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See toodete lihvimine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale kõige lähemal olevad tervist säästvad madratsid

Me loome säästvaid madratseid ja madratsikatteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Similar products

50 000+ geriau miegančių klientų