Kattemadrats LONO-TEC II

Alates 115,00€

Kui soovite oma olemasolevat madratsit katta pehmusega või ebatasast magamispinda siluda, siis on see kattemadrats just teie jaoks. See on valmistatud Lono-Tec® II polüuretaanvahust, mis on profileeritud lainetega. See pind jaotab inimese raskust ja lõdvestab meeldivalt lihaseid ja liigeseid. Madratsikatte nurkades on spetsiaalsed elastsed ribad selle kinnitamiseks madratsi külge.

  Suure tihedusega Lono-Tec® II pakub head kehatuge

  Spetsiaalne profileerimine tagab suurepärase õhu läbilaskvuse

  Madratsitopperil on kummid madratsi külge kinnitamiseks

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
115,00€
Kattemadrats LONO-TEC II
115,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.74 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Kattemadrats LONO-TEC II
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas on 100% polüester, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab kate mugavalt eemaldada, kui tõmblukk kõigil 4 küljel lahti tõmmata. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis hävitab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Lono-Tec® II jäik kiht

Lono-Tec® II vahtpolüuretaan tagab tugeva toe. Materjali tihedus tähendab, et see ei vaju ega lõhene. Spetsiaalne tehnoloogiline profileerimine võimaldab optimaalset temperatuuri ning võimaldab kehal korralikult süveneda ja lõõgastuda. Nautige kvaliteetset und.

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Kõvadus
Mõõtmed
Garantii

Rahulik uni ilma allergiatega võitlemata

Madratsipadi on valmistatud Lono-Tec® II materjalist, mis on väga hingav ja mis on vastupidav hallituse, seente ja tolmulestade suhtes.

Puhtastumisele aitab kaasa ka pestav sünteetiline kate. Sünteetiline ei tähenda siinkohal "halba": see tagab kõrgema hügieenitaseme. Puhtas keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See toodete lihvimine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Teie nahale kõige lähemal olev madrats - madrats, mis on tervisele ohutu

Me loome säästvaid madratseid ja madratsialuseid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Similar products