Voodi KOPA koos sahtliga

Alates 995,00€
Peatsi pool (FOTOL ON PAREMPOOLSE PEATSIGA)
Kangad
Suurus
Kolmevärviline madratsite kollektsioon
Klassikaline madratsite kollektsioon
Laste madratsid
Kattemadratsid
Tarvikud ja lisad
Dekoratiivpadjad
995,00€
Voodi KOPA koos sahtliga
995,00€
Tarneaeg - 29 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 23.60 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Eksklusiivne voodi lapsele või teismelisele koos voodipesukastiga

Oleme selle voodi kujundanud neile, kes soovivad nii disaini kui ka funktsionaalsust. Ülipehme peats on hubane ja meenutab triivivaid liivaluiteid. Eemaldatavad sisemised peatoepadjad võimaldavad teil luua oma tuppa ekstra pehme nurga või lihtsustada voodikanga hooldamist ning vastupidav konstruktsioon võimaldab teil voodit kasutada aastaid.

Teave

Kohaletoimetamine ja kokkupanek
Välismõõtmed
Garantii

Et metsad haljendaks

Teie voodi saab järgmisel kevadel puuks. Iga ostetud voodi eest istutame LONAS-e metsa puu

Vaata lähemalt: Et metsad jääksid roheliseks: "LONAS“ istutab puu iga Baltikumi klientide poolt ostetud voodi kohta >

Voodi looja - Gaudutė Žilytė

Voodi KOPA disain on inspireeritud Läänemere ranniku pehmetest luidetest, männimetsade rohelisest samblikust ja rahulikest merelainetest. Lapse või teismelise tuppa mõeldud üheinimesevoodi kuju jäljendab mereäärset maastikku. Rütmiliselt kattuvad lainekujulised padjad loovad magamistoas hubase interjööri, mis ahvatleb unenägude maailma sukelduma. Voodi sobitub lihtsasti kokku magamistoa värvilahendusega. Mitmekesisest kangapaletist saab sambla-, mere ja liivakarva toonide vahel valida kas ühevärvilise voodi või kolme värvi seast kahevärvilise kombinatsiooni.

Läbimõeldud voodipesukast sahtlis ja kord toas

Kui teil on vaja kiiresti külalisi võõrustada, aitab ruumikas pesukast, mis on peidetud kergesti väljatõmmatavasse sahtlisse, teil oma segadust varjata. See annab teie toale soovitud korra ja loob rohkem ruumi teie lemmiktegevuste jaoks.

Liivaluidet meenutav peats

Saab valida, kas luitesarnane peats on vasakul või paremal poolel. Pehmed padjad kinnitatakse karkassi külge laia kontaktriba abil ja ühendatakse omavahel varjatud tõmblukuga.

Voodikonstruktsioon peab vastu ka suuremale survele

Sõbrad, koer ja kass: suurem kaal ei ole selle voodile mingi väljakutse. See on valmistatud vastupidavast MDP- ja MDF-plaadist, mille nurgad on kahest kohas ühendatud metallliidetega. See on üks rohkem kui vaja.

Voodirest tagab, et madrats ei vaju tühimike sisse ja püsib pikka aega oma õiges vormis. Need on valmistatud elastsetest ja tugevatest 28 lamellist, mis on 35 mm laiad ja 8 mm paksused. See annab voodile tugevuse ja võimaldab seda kasutada koos igat tüüpi madratsitega.

Iga tellimust käsitletakse individuaalselt

Lisakilod, lapsed, koer ja kass: suurem kaal ei ole sellele voodile mingi väljakutse. See on valmistatud tugevast MDF-plaaadist, mille nurgad on kahest kohast ühendatud metallliitmikuga. Lisaks valmistame ja paigaldame voodi jalutsinurgad 45-kraadise nurga all, mis lisab voodile elegantsi ja lisab tugevust.

  Kangad ja aksessuaarid magamistoa harmooniaks

  Voodikangaid on äärmiselt lihtne puhastada ja mõned neist on vastupidavad ka lemmiklooma küünte suhtes. Lisaks on need läbinud Martindale'i kulumise, värvide tuhmumise ja hõõrdumise testid. Teie valikul- kootud, veluur, buklee või muud ekslusiivsete mustritega kangas.

  Dekoratiivsed padjad, stiilsed tumbad, funktsionaalsed öökapid, lisavalgustussüsteemid: sama kangaga kaetud aksessuaarid saab hõlpsasti voodiga sobitada.

  Kasulik

  LONASdesign galerii >

  Kanga spetsifikatsioonid >

  Üldine tootegarantii >