Madrats MIEGĖ

Alates 140,00€

Kui te ei ole oma magamispinna suhtes valiv, on see madrats just teile. Loodus- ja tervisesõbralikust vahtpolüuretaanist valmistatud madrats kulub aeglaselt ja tagab mugava une. Oma omaduste tõttu soovitatakse seda madratsit tavaliselt lastele ja teismelistele. Kuigi, kui aus olla, on see suurepärane madrats kõigile.

  Antibakteriaalne kate lihtsaks madratsihoolduseks

  Jätkusuutlik Lono-Tec® I materjal on aeglaselt kuluv ja keskkonnasõbralik.

  Sobib lastele alates 1 aasta vanusest

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
140,00€
Madrats MIEGĖ
140,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 3.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Madrats MIEGĖ
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas on 100% polüester, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab katte mugavalt eemaldada, tõmblukust lahti tõmmates kõik 4 külge, nii et te ei pea koristustööd edasi lükkama. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle sisendi materjal võimaldab madratsikatet hõlpsasti maha ja peale tõmmata. See muudab madratsihoolduse lihtsamaks: ei ole vaja muretseda selle üle, kelle järjekorras on kodu hooldamine.

Lono-Tec® I elastne kiht

See kiht koosneb Lono-Tec® I materjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan. Lono-Tec® I materjalil on suurepärased ortopeedilised omadused ning see toetab õigesti selgroogu ja kogu lihaskonda. Lisaks on see materjal tervisele ohutu ja keskkonnasõbralik.

Teave

Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

Rahulik uni ilma allergiatega võitlemata

Madratsi alus on valmistatud Lono-Tec® I materjalist, mis on väga hingav ja mis on vastupidav hallituse, seente ja tolmulestade suhtes.

Puhtastumisele aitab kaasa ka pestav sünteetiline kate. Sünteetiline ei tähenda siinkohal "halba": see tagab kõrgema hügieenitaseme. Puhtas keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome säästvaid madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Ja me katame madratsi toimimise seisukohalt olulised sünteetilised osad patja enda valmistatud voodriga, et need kestaksid kaua ja ei tolmuks.

Similar products

50 000+ geriau miegančių klientų