Madratsikaitse UPĖ

Alates 30,00€

UPĖ madratsikaitse on mõeldud madratsi või kattemadratsi kaitsmiseks vedelike ja plekkide eest ning madratsi või kattemadratsi eluea pikendamiseks. Kate on valmistatud kahest kihist - jätkusuutlikust TENCEL™ lüotsell modalduo ja polüestrist. Nahale kõige lähemal olev TENCEL™ Lyocell-Modal kangas on äärmiselt pehme ja annab magamisel meeldiva tunde, samas kui selle all olev polüester püüab kinni mustuse ja vedelikud ning pikendab toote kasutusiga.

  Kinnitusribad madratsi külge kinnitamiseks

  Ei leki vedelikke

  Hoiab ära tolmulestade, bakterite ja seente kogunemise.

  Värskuse efekt- hoiab halva lõhna endasse ja ei levita seda

  Sisaldab ülitundlikule nahale sobivat tsinkoksiidi (ZnO Pharma Grade 4)

  pestav 60°C juures

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
30,00€
Madratsikaitse UPĖ
30,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostis
Garantii

Kõik, mida soovite: kohev ja vastupidav

Katte kaks kihti on kokku õmmeldud. Selle tulemuseks on katte pehmus ja vastupidavus. Samas imab see endasse vedelikke ja aurustab neid, hoiab ära ülekuumenemise ja tagab parema une.

Alumine kiht muudab madratsikatte kohevaks ja kaitseb madratsit vedelike, higi ja plekkide eest. See kiht kaitseb ka bakterite ja allergeenide eest. Kuigi see on vedelikke mitteläbilaskev, on see hingav.

Detailideni läbimõeldud: kasutusmugavusest kuni esteetikani

Ülemine kiht on tugevast orgaanilisest TENCEL™ lüotsell- ja modaalkiust, mis imab niiskust ja annab nahale väga meeldiva tunde. Sellesse on sisse põimitud Smartcel™ kiud, mis sisaldab tsinkoksiidi, mis takistab bakterite teket, imab lõhna ja sobib ülitundlikule nahale.

Hügieenilise madratsikaitse nurkades on spetsiaalsed elastsed ribad, mis hõlbustavad selle madratsi külge kinnitamist.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Oleme kasutanud selle toote valmistamiseks Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.