Tekk DREAM

Alates 49,00€

Mitte miski ei pane nina kipitama ega kõdita kõrvu. Kui allergiad on unustatud, on võimalik jääda sügavasse, rahulikku unne. DREAMi tekk on 100% sünteetiline, täidetud Dreamfil® polüesterkiududega. Dreamfil® polüester on kliiniliselt testitud ja sertifitseeritud, see ei sisalda allergiat põhjustavaid baktereid.

Hügieeniline ja kergesti hooldatav, ilmselge valik neile, kes otsivad taskukohast hüpoallergeenset tekki.

  Dreamfil® täiteaine on äärmiselt kohev ja kerge.

  Õõnes polüesterkiud võimaldab nahal hingata.

  Pind mikrokiududest pehme ja sile

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Pestav kuni 60°C

Suurus
49,00€
Tekk DREAM
49,00€
Tarneaeg - 2 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

100% sünteetiline kiud sügavaks uneks ja kergeks hommikuks.

Pehme mikrokiudkangas

Me mõtlesime öisele meelerahule: see kangas on pehme ja ei kahise. Samuti on see hüpoallergeenne, nagu ka täidis, ja aurustab hästi kehaniiskust.

Antibakteriaalne Dreamfil® polüesterkiud

See silikoonitud sünteetiline kiud on äärmiselt kohev ja kerge. Õõnsad kiudkarvad muudavad selle hingavaks ja aurustavad liigset niiskust. See võimaldab kehal oma temperatuuri tõhusamalt reguleerida ja tunda end kogu öö jooksul värskena. Lisaks sellele taastub Dreamfil® täidis kiiremini ja püsib kohevana kauem kui tavaline polüester.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.