Arvustused

Tagasisidet saavad jätta ainult registreeritud kasutajad

Võrratu kattemadrats MEMOSPACE 5! Ehkki magasin ka enne hästi – voodis olemasolev madrats on piisavalt kvaliteetne, kuid nüüd on igaõhtune magamaminek puhas rõõm ja nädalavahetusel ei taha hommikul ärgates üles tõusta, sest saab pikalt vedeleda ja ei lama külgi ära :) Kehal on äraütlemata mugav!

Kattemadrats MEMOSPACE 5

Ostsime madratsi Harmonija plius. Oleme väga rahul, ainult harjumine võttis aega :)

Madrats HARMONIJA® PLIUS

Oleme 3 kuud kasutanud. Kõik on seni suurepärane. Lohkusid ei ole. Puhkame end hästi välja. Meie Tyla.

Madrats TYLA®

Madrats Vega Latex vastas kõikidele meie vajadustele. Oleme ostuga seni rahul. Mugav ja kvaliteetne. Kohaletoimetamise eest anname veel lisaks 5 tärni.

Madrats VEGA LATEX

Kvaliteedi ja disaini harmoonia. Suurepärased tooted ja konsultandid. Lastele meeldib Jonė plius, meie favoriidid on madrats Harmonija ja voodi Opera.

Voodi OPERA®

Magame juba kolmandat kuud uues Piano voodis ja Harmonija madratsil. Kõige paremad sõnad nende toodete kohta

Voodi PIANO®

Olen ostnud 2 voodit. Väga  võrratud ja tõelised hea une voodid. Madratsid ülimugavad, selga toetavad ja kvaliteetsed.

Järve Keskuses olev blond prillidega teenindaja on lihtsalt super! Olime mitmeid kordi Lonases käinud ning madratsi valik oli justkui kindel. Tema aga soovitas meile hoopis muud madratsit ja lisaks ka kattemadratsit - see kombo oli imeline!Nüüdseks oleme paar ööd uutel madratsitel maganud ja madratsid superhead!Ostame kindlasti edaspidi magamistuppa tooteid just Lonasest :)

Võrratu madrats. Oleme tänini ülimalt rõõmsad ja soovitame teistele. Võtsin ühendust telefoni teel. Konsultant andis väga üksikasjalikult nõu, nii et valik kujunes väga suurepäraseks :)

Võrratu ost nii endale kui ka lapsele!

Kahtlemata üks paremaid oste. Ka poole aasta möödudes tunneme valikust rõõmu. Nii voodi kui ka madrats on suurepärase kvaliteediga.

Olen ülimalt rahul Lonase teenindusega alates telefonikonsultatsioonidest kuni madratsi kohaletoimetamiseni. Seal töötavad tõeliselt võrratud, viisakad inimesed! Hea teenindus moodustab poole armastusest kaubamärgi vastu :)

Suurepärane töö alates tellimuse vastuvõtmisest kuni toote kojutoomiseni. Toode on väga mugav, töö on tehtud väga ilusti, korralikult ja hoolikalt. Suur tänu kogu ettevõtte kollektiivile.

Võrratu madrats. Iga öö on oodatuks muutunud, aga hommikul tunnen end isegi vähemate unetundide korral puhanuna. Tõesti soovitan teistele. Võrratu investeering heasse enesetundesse.

Soovitame Lonase valmistatud tooteid, sest oleme mitmeid soetanud. Kvaliteet, lai valik, kauakestvus.

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Oleme väga rahul ja ootame järgmiste tellimuste saabumist.

Une kvaliteet on tõesti paremaks läinud! Kahetsen, et ei ostnud madratsit varem. Nii hästi kui mina magasin ei maga vist küll ükski lapseootel naine :) Aga nüüd puhkame koos beebiga väga hästi välja :)

Soetasime fantastilise kvaliteediga sulgedest teki, padjad ja voodipesukomplekti. Suurimad kiidusõnad kvaliteedile ja mugavusele. Ja kui stiilsed ja meeldivad on voodipesukangad! Muidugi, asjal on ka teine pool – ei ole tahtmist voodist välja tulla.

Siiras tänu kogu Lonase kollektiivile ilusa kvaliteetvoodi eest, selle õigeaegse kohaletoimetamise ja kiire kokkupaneku eest. Oli meeldiv. Kindlasti pöördume teie poole veel.

Une kvaliteet muutus Lonase kattemadratsiga paremaks.