Voodid koos madratsiga

Voodid koos madratsiga

  Kontinentaalvoodid
 • −15%
  Alates 1 900,00€

  Peen luksus klassikalise ja kaasaegse interjööri jaoks

  •   Täispuidust kušettide karkass
  •   Ülimugavate madratsitega
  •   Eemaldatava kattemadratsiga
 • −15%
  Alates 1 900,00€

  Erineva suurusega ruutude rütm kaasaegse klassikalise interjööri jaoks.

  •   Täispuidust kušettide karkass
  •   Ülimugavate madratsitega
  •   Eemaldatava kattemadratsiga
 • −15%
  Alates 1 900,00€

  Voodi, mis loob rahuliku ja intiimse tunde kaasaegsetesse interjööridesse

  •   Täispuidust kušettide karkass
  •   Ülimugavate madratsitega
  •   Eemaldatava kattemadratsiga

LONAS voodid koos madratsiga

LONASi voodi koos madratsiga on investeering une kvaliteeti ja heaolusse. Neile, kes otsivad täielikku magamistoa voodit, pakume parimat meie premium-klassi Continental voodikollektsiooni. Need voodid koos madratsiga, nagu kõik meie voodid, on käsitsi valmistatud, kõrgeima kvaliteediga ning tugeva ja usaldusväärse täispuidust konstruktsiooniga. Kuid mis eristab Continentali voodid teistest, on nende rafineeritud disain ja konstruktsioon - voodid on kõrged ja laiad ning kõrgekvaliteedilised materjaliomadused tagavad kuningliku puhkuse.

Meie valikus on Continental kaheinimesevoodid koos madratsiga erinevates standardsuurustes. Valikus on üle 500 kangavärvi, mustri ja tekstuuri ning soovitud kõvadusega madrats, mis vastab teie individuaalsetele magamisvajadustele. Nii et kui olete valinud õige disainiga ja sobiva suurusega madratsiga voodi, ei jää teil muud üle kui lõõgastuda ja nautida täiesti mugavat puhkust.

Miks voodi koos madratsiga?

Uue voodi otsimisel magamistuppa seisavad paljud inimesed dilemma ees: kas osta voodi koos madratsiga või ilma? Tasub märkida, et kui tegemist on teie magamisaluse täieliku uuendamisega, võib madratsiga voodi olla üks parimaid ja tõhusamaid lahendusi, et komponendid sobiksid ideaalselt kokku ja oleksid võimalikult hästi kohandatavad teie magamisvajadustega.

LONASi kaheinimesevoodid koos madratsitega võimaldavad valida kaks soovitud kõvadusega madratsit. Näiteks saate valida ühe pehme ja ühe kõva madratsi, kahe kõva madratsi või kahe pehme madratsi vahel. See on suureks eeliseks erinevate magamisvajadustega paaridele, sest selili magaja saab valida kõva madratsi ja külili magaja pehme madratsi.

Mis teeb Continental voodi koos madratsiga eriliseks?

Neile, kes soovivad täielikku magamistoa uuendamist ja soovivad kõrgeimaid kvaliteedistandardeid, pakume Premium Continental voodeid. Need madratsiga kaheinimesevoodid erinevad meie teistest vooditest disaini ja ehituse poolest.

Normaalsest suurem 

Madratsiga kontinentaalvoodid on kõrgemad kui tavalised voodid. Kõrged voodid on erilised, sest need loovad väga proportsionaalse ja avara ruumi, mistõttu on need ideaalne valik kõrgete lagedega avaratesse magamistubadesse. Samuti on neisse kergem sisse ja välja minna, mistõttu on need väga soovitavad neile, kes otsivad maksimaalset mugavust, samuti inimestele, kes kaaluvad rohkem või on vanemad.

Kolmekordne konstruktsioon

LONO Continental voodid koos madratsiga on käsitööna valmistatud ja tellitud. Seda tüüpi voodi koosneb kolmest hoolikalt valitud kihist: kaks taskujoonte vedrudega täidetud telki, kaks madratsit, mille kõvaduse saate valida vastavalt oma magamis-eelistustele, ja madratsi pealiskihi lisamugavuse tagamiseks. Ühendame tachtid nii, et need ei liigu, asetame valitud kõvadusega madratsid tachtide peale ja madratsipadja madratsite peale, et ühendused siluda. Oluline on teada, et nii tachtas kui ka madratsid koosnevad taskuvedrudest - kõrge madrats, nagu kahekihiline madrats. Ja Memospace® madratsi pealiskiht, mis reageerib kehasoojusele, lõdvestab lihaseid ja säilitab selgroo õige asendi, kohandub ideaalselt kehaga ja võimaldab teil saada suurepärase une.

Stiilne disain kõikidele vajadustele

LONO tootesarja Continental kaheinimesevoodid ja madratsid pakuvad erinevaid stiile, mille värvide, mustrite ja tekstuuride vahel saab valida rohkem kui 500 kangavõimaluse vahel. Voodid on kõrgeima kvaliteediga ja pakuvad ülimat lõõgastust, nii et neid saab kombineerida nii moodsa, klassikalise kui ka luksusliku magamistoa interjööriga. Nende voodite pehmed peatoed annavad erilise hubasuse ja mugavuse tunde. Sõltuvalt teie lõõgastumisvajadusest saate valida kõrgendatud pealae vahel, mis on ideaalne neile, kellele meeldib voodis lugeda või filme vaadata, või madala pealae vahel, mis loob rahu ja intiimsuse tunde.

Millise suurusega kaheinimesevoodi koos madratsiga peaksin valima?

Täissuuruses voodi valimisel on sageli oluline suurus. Tasub märkida, et meie madratsiga kaheinimesevoodid on saadaval eri suurustes, et vastata kõigile magamisvajadustele. Neile, kellel on eriti avarad magamistoad, soovitame suurimaid madratsitega voodeid mõõtudega 200x200 ja 180x200, mis on ideaalsed kuninglikuks puhkuseks. Kõige populaarsem valik on 160x200 madratsiga kaheinimesevoodi. Need voodid sobivad ideaalselt suurematesse magamistubadesse ning pakuvad magamiseks palju ruumi ja mugavust. Kompaktsemad 140x200 kaheinimesevoodid valitakse sageli väiksematesse magamistubadesse ja neid hinnatakse, sest need vastavad kahe inimese ruumivajadusele, kuid võivad olla ka eriline valik ühe inimese jaoks.

Neile, kes otsivad üheinimesevoodit koos madratsiga

LONAS üheinimesevoodite valik koos madratsitega on saadaval lisavõimalusena, kui madrats kombineeritakse valitud üheinimesevoodiga eraldi. Kõik muusikakollektsiooni voodid tarnitakse ilma madratsita, nii et saate igal juhul valida ja kohandada oma magamistoa voodile soovitud madratsi.

Kas teil on vastamata küsimusi?

Mõtlete, milline madratsivoodi vastab kõige paremini teie une- ja puhkevajadustele? Võtke ühendust meie ekspertidega. Vastame kõigile teie küsimustele, anname nõu voodi disaini ja madratsi valiku osas, et saaksite nautida lõõgastavat ööbimist ja luua kõige mugavama ja meeldivama magamiskeskkonna.

Filter