−15%

Voodi OPERA®

Alates 800,00€
Voodipesukast
Kangad
Suurus
Kolmevärviline madratsite kollektsioon
Klassikaline madratsite kollektsioon
Kattemadratsid
Tarvikud ja lisad
Dekoratiivpadjad
Voodijalad
850,00€
1 000,00€
Voodi OPERA®
850,00€
Tarneaeg - 29 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 20.16 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Kõrgendatud peatsiga voodi kõrgete lagedega toa rõhutamiseks

Ooper on mastaapne, mitmeosaline teos, milles osalevad orkester ja solistid. Anname seda suursugusust edasi selle voodi kõrge peatsiga ja sisse põimitud rütmiliste joontega. Suurem kõrgus loob ruumis stabiilsuse tunde ning rütmilised vertikaalsed põimingudmõjuvad modernselt ja ja autentselt. Tegelikult on nende muster inspireeritud vanadest etnograafilistest kangastest. Selline voodi täidab imeliselt suure magamistoa.

Muusikakollektsiooni voodeid iseloomustab esteetika ja funktsionaalsus: need on mugavad, vastupidavad ja sobituvad suurepäraselt Baltimaade interjööridesse. Madratsi head omadused tulevad esile tugevate voodirestide abil. Te väärite tõeliselt head puhkust.

Teave

Kohaletoimetamine ja kokkupanek
Välismõõtmed
Garantii

Et metsad haljendaks

Teie voodi saab järgmisel kevadel puuks. Iga ostetud voodi eest istutame LONAS-e metsa puu

Vaata lähemalt: Et metsad jääksid roheliseks: "LONAS“ istutab puu iga Baltikumi klientide poolt ostetud voodi kohta >

Voodi disainer - Rasa Balaišė / RASA deSIGN

OPERA puhul rõhutasin voodipeatsi kõrgust, mida rõhutasin optiliselt vertikaalsete joonte rütmilise struktuuriga. See voodi on ainulaadne ka selle poolest, et õmbluste vertikaalsed jooned kordavad rütmilisi proportsioone, mille jaoks sain inspiratsiooni meie vanadest kangastest. Just selle rütmilise koodi lõin ma algselt meie Kolmevärvilise madratsikollektsiooni iseloomuliku aktsendina, millest on saanud kogu kollektsiooni DNA. Seega andsin muusikakollektsiooni kõrgeimale ja kõige soliidsemale voodile sama kõla, mis seob minevikku olevikuga ja kehastab lugupidamist meie traditsioonide vastu.

Käepärane ja mugav voodipesukast asjade hoiustamiseks

Voodit saab tellida nii voodipesukastiga kui ka ilma. Käepärasesse ja hästi läbimõeldud voodipesukasti mahub lisatekk, voodikate ja näiteks ka hommikumantel, mida kasutate ainult nädalavahetustel. Kasti põhjas on õhuringlusaugud, mis aitavad õhuringlusele kaasa, nii et teie asjad ja madrats püsivad värsked.

Voodiraami sisemõõtmeid on veidi suurendatud (Laiust kuni 1 cm ja pikkust kuni 3cm), et voodi oleks mugav ja oleks lihtne voodi jalutsis asuvat pesukasti tõstesanga leida.

Voodikonstruktsioon peab vastu ka suuremale survele

Lisakilod, lapsed, koer ja kass: suurem kaal ei ole sellele voodile mingi väljakutse. See on valmistatud tugevast MDF-plaaadist, mille nurgad on kahest kohast ühendatud metallliitmikuga. Lisaks valmistame ja paigaldame voodi jalutsinurgad 45-kraadise nurga all, mis lisab voodile elegantsi ja lisab tugevust.

Voodirest tagab, et madrats ei vaju tühimike sisse ja püsib pikka aega oma õiges vormis. Nee on valmistatud 35 mm laiustest elastsetest ja tugevatest lippidest.

  Pesukastiga voodil on restil 2x30 liistud, koos tugeva tõstemehhanismiga kannab see mis tahes kaaluga madratseid.

  Ilma pesukastita voodil on restid 2x28 liistuga.

Suur liistude arv annab tugevust ja võimaldab voodit kasutada koos igat tüüpi madratsitega.

Iga tellimust käsitletakse individuaalselt

Lisakilod, lapsed, koer ja kass: suurem kaal ei ole sellele voodile mingi väljakutse. See on valmistatud tugevast MDF-plaaadist, mille nurgad on kahest kohast ühendatud metallliitmikuga. Lisaks valmistame ja paigaldame voodi jalutsinurgad 45-kraadise nurga all, mis lisab voodile elegantsi ja lisab tugevust.

  Kangad ja aksessuaarid magamistoa harmooniaks

  Voodikangaid on äärmiselt lihtne puhastada ja mõned neist on vastupidavad ka lemmiklooma küünte suhtes. Lisaks on need läbinud Martindale'i kulumise, värvide tuhmumise ja hõõrdumise testid. Teie valikul- kootud, veluur, buklee või muud ekslusiivsete mustritega kangas.

  Dekoratiivsed padjad, stiilsed tumbad, funktsionaalsed öökapid, lisavalgustussüsteemid: sama kangaga kaetud aksessuaarid saab hõlpsasti voodiga sobitada.

  Kasulik

  LONASdesign galerii >

  Kanga spetsifikatsioonid >

  Üldine tootegarantii >

  Similar products

  50 000+ geriau miegančių klientų