Tekk DESIRE SOLID

Alates 105,00€

See tekk, milles on 30% udusulgi ja 70% sulgi, aitab kehal reguleerida oma temperatuuri, muutes une lõõgastavamaks. Udusuled aitavad hoida tekki kohevana, sulgede lisamine aitab välja tuua udusulgede häid omadusi.

Magage kindlalt ja sügavalt: see tekk võimaldab nahal hingata ja säilitab optimaalse kehasoojuse, ümbritsedes teid õhulise kergusega ja tekitades hubase tunde.

  Tugev tekk neile, kes soovivad tunda teki kaalu.

  Udusuled ja suled on suurepärased liigse niiskuse eemaldamiseks.

  Pealiskate on valmistatud sulekindlast puuvillast

  Pestav kuni 60°C

Suurus
105,00€
Tekk DESIRE SOLID
105,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.50 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Pardi udusuled ja suled sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Udusulekindel ja sulekindel kate

Pealiskangas on valmistatud tihedast kangast, mis on sulgede ja udusulgede suhtes läbitungimatu. See koosneb 100% eriti kvaliteetsest puuvillast. Kangas on lisaks tepitud ruutudeks. Need aitavad jaotada täidist, et see ei kukuks välja ja kogu keha oleks ühtlaselt soojaga ümbritsetud.

Pehme udusulgedest ja sulgedest täidis

On olemas reegel, et mida rohkem kohevust, seda parem on tekk. See tekk sisaldab 30% udusulgi ja 70% sulgi. See kombinatsioon võimaldab saada maise hinnaga udusule taevalikke omadusi. Suled tagavad jäikuse ja udusuled sulgede vahele pugedes takistavad nende vajumist, kohevdavad tekki ja loovad kehale ideaalse mikrokliima.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Kuivatus õrna pesutsükliga

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte valgendada

 Mitte triikida

Toote hooldussoovitused >

Similar products