−20%

Padi DESIRE SOLID

Alates 31,20€ 39,00€

Vanim materjal, mida kasutatakse patjade täitmiseks, on veelindude suled ja udusuled. Need tagavad hea une ja seetõttu kasutatakse neid jätkuvalt. Need loovad une ajal ideaalse mikrokliima, mis säästab keha energiat ja võimaldab teil vajuda sügavasse unne. See 30% udusulgedest ja 70% sulgedest valmistatud padi on veidi jäigem kui DESIRE padi, kuid kõrge udusulgede protsent takistab selle vajumist ja tagab vastupidavuse.

Sulgede- ja udusulgede täidis on pehme ja kerge.

Padi takistab vähkremist ning säästab teie energiat une ajal

Lihtne hooldada ja kauakestev

Pestav kuni 60°C

Suurus
31,20€
39,00€
Padi DESIRE SOLID
31,20€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Padi sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Udusule- ja sulekindel kate

Väga tihe ja pehme. Padjakate on valmistatud tihedast kangast, mis on sulgede ja udusulgede suhtes läbitungimatu. Koosneb 100% ekstra kvaliteetsest puuvillast. Kangas on sertifitseeritud Oeko-Tex® Standard 100 ja sobib isegi imikutele.

Pehme sule- ja udusulgede täidis

On olemas ütlus, et mida rohkem udusulgi, seda parem padi. See padi sisaldab 30% udusulgi ja 70% sulgi. See kombinatsioon võimaldab teil saada udusulepatjade taevalikke omadusi maise hinnaga. Suled tagavad jäikuse ja udusuled sulgede vahele pugedes takistavad nende vajumist, kohevdavad tekki ja loovad kehale ideaalse mikrokliima

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Kuivatada õrna pesutsükliga  

 Lubatud keemiline puhastus  

🗴 Mitte pleegitada

🗴 Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >

Similar products