−20%

Padi AMBITION

Alates 15,20€ 19,00€

See on kerge allergiavastane padi. See on täidetud hingavate, elastsete ja kohevate PES-pallidega. Polüesterpallidega täidetud padjad taastavad oma kuju kiiremini ja on vastupidavad. Samuti saab seda pesta kõrgel temperatuuril, mis tapab kõik bakterid.

PES-pallid muudavad padja kohevaks ja kergeks.

Hingav padi

Lihtne hooldada ja kauakestev

Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

Pestav kuni 60°C

Suurus
15,20€
19,00€
Padi AMBITION
15,20€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Aegade jooksul järeleproovitud koostis sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Täitematerjalikindel kate

Väga tihe ja pehme. Padjakate on valmistatud PES-kiududele läbitungimatust tihedast kangast. Koosneb 100% ekstra kvaliteetsest puuvillast. Kangas on sertifitseeritud Oeko-Tex® Standard 100 ja sobib isegi imikutele.

Pehme PES-pallidest sisu

Me hajutame müüti, et sünteetilised kiud takistavad naha hingamist. Selle polüesterkiu iga kiud on seest õõnes, mis muudab selle hingavaks. See võimaldab liigset niiskust imenduda ja aurustuda. Need omadused on sarnased looduslike kiudude omadustega. Lisaks sellele annab kiududele spetsiaalne silikoonkate koheva tunde.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Kuivatada õrna pesutsükliga  

 Lubatud keemiline puhastus  

🗴 Mitte pleegitada

🗴 Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >

Similar products