−50%

Tekk AMBITION 100x140

Alates 19,50€ 39,00€

Puuvilla jäljendades on inimesed välja töötanud õõnsa polüestri, mis on hingav ja niiskust eritav. Tänu kiududes olevatele pikisuunalistele kanalitele jaotub soojus ühtlaselt kogu tekis.

Polüesterkiud on lisaks kaetud silikoonikihiga. See võimaldab tekki puhastada kõrgetel temperatuuridel, mis tagab maksimaalse hügieeni. Sünteetilised tekid sobivad eriti hästi allergikutele.

  PES-pallid tagavad kohevuse ja kerguse.

  Õõnes polüesterkiud võimaldab nahal hingata.

  Tekk on kergesti hooldatav ja kauakestev.

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Pestav kuni 60°C

Suurus
19,50€
39,00€
Tekk AMBITION 100x140
19,50€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Kohaletoimetamine
Koostisosad
Garantii

100% puuvillane kangas sünteetilise täidisega sügavaks uneks ja kergeks hommikuks.

Täitematerjalikindel kate

Väga tihe ja pehme. Padjakate on valmistatud PES-kiududele läbitungimatust tihedast kangast. Koosneb 100% ekstra kvaliteetsest puuvillast. Kangas on sertifitseeritud Oeko-Tex® Standard 100 ja sobib isegi imikutele.

Pehme PES-pallidest sisu

Me hajutame müüti, et sünteetilised kiud takistavad naha hingamist. Selle polüesterkiu iga kiud on seest õõnes, mis muudab selle hingavaks. See võimaldab liigset niiskust imenduda ja aurustuda. Need omadused on sarnased looduslike kiudude omadustega. Lisaks sellele annab kiududele spetsiaalne silikoonkate koheva tunde.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

Kuivatus õrna pesutsükliga

Lubatud keemiline puhastus

🗴 Mitte valgendada

🗴 Mitte triikida

Toote hooldussoovitused >