Kuidas valida voodit?

Kuidas valida voodit?

Voodi on üks unekvaliteedi peamisi garantiisid. Me veedame selles kolmandiku oma elust, sellepärast on tähtis tagada, et voodi oleks magamiseks mugav. Vana, ebamugav ja krigisev voodi võib teie une- ja elukvaliteedile põhjustada tõsiseid tagajärgi ning tuua kaasa selja-, liigese-, lihas-, kaela- ja isegi peavalu, sellepärast on ülimalt oluline valida hea ja mugav uus voodi.

Et uue voodi ostmine ei ole igapäevane tavategevus, tuleb enne voodi otsimist teada mõningaid olulisi asju, mis võimaldavad välja valida teie vajadustele vastava sobiva voodi. Kuidas valida õiges suuruses voodi? Kui kõrge peaks voodi olema? Millised voodid on usaldusväärsed ja kas ilu on tähtis? Järgnevas voodi valimise juhendis vastame neile ja teistelegi küsimustele.

LONAS - Voodi BOSS

Voodi Boss

Kuidas valida õiges suuruses voodi?

Üks olulisemaid uue VOODI parameetreid on selle mõõtmed. Tihtipeale soovitatakse valida sarnases suuruses voodi nagu teil seni on olnud, sest voodi mõõtmete märkimisväärne muutus võib proovile panna teie magamisharjumused, mistõttu võib kuluda mitu unetut ööd, enne kui muutustega kohanete. Kuni 20 cm peetakse väheoluliseks muutuseks. 30 cm või enam laienenud või kitsenenud voodi võib teid tavapärasest unerütmist välja lüüa ning võib kuluda aega, kuni taas harjute.

Voodi valimisel pöörake tähelepanu sellele, kas esitatud on sise- või välismõõtmed. Nii saate olla kindel, millises suuruses madratsit te vajate ja kui palju voodi teie magamistoas ruumi võtab. Seda infot saab alati konsultandi käest, niisiis ärge ehmuge, kui te ei leia seda teavet esimese hooga. Samuti tasub silmas pidada pere juurdekasvu võimalust, sest siis võtab sageli kogu ülejäänud toaruumi beebivoodi. Niisiis mõelge, kas sellele jätkuks ruumi ja kuidas sellest mööda pääseks.

Veel üks tähtis aspekt on magamistoa suurus. Enne uue voodi ostu on oluline hinnata, kui suur voodi magamistuppa mahub, kui palju jääb liikumisruumi nii voodi külgedele kui ka jalutsisse, millised saavad olema või juba on teie öökapid ja kui palju on nende jaoks ruumi vaja. Inimesed ihkavad tihtipeale liiga suurt voodit, võtmata arvesse magamistoa suurust, ja seejärel kannatavad iga päev ruumikitsikuse pärast. Niisiis tasub voodit ostes mõelda nii voodi kvaliteedi kui ka praktiliste ja eluliste asjade peale.

LONAS - Voodi Soprano

Voodi Soprano

Kas voodi kõrgus on tähtis?

Voodi kõrgust peaks igaüks hindama individuaalselt. Kõrge voodi korral on märksa kergem sellesse pikali heita ja sealt üles tõusta – piisab vaid, kui asetate jalad põrandale ja lähetegi juba (te ei pea tegema täiendavat liigutust püsti tõusmiseks). Nõnda väheneb tõenäosus, et äratate tõustes kõrvalmagaja (sest teete vähem liigutusi). Nii või teisiti, igaühel on omad vajadused, seega kui magate koos partneriga, pidage enne voodiostu nõu, kas sooviksite kõrgemat või madalamat voodit, ja võtke vastu ühine otsus.

Asjade ärapanek

Mugav ja ruumikas voodikast lahendab igaveseks mure, kuhu mahutada voodiriided ja harva kasutatavad asjad. Uut voodit valides ja magamisele keskendudes ei tule paljud selle võimaluse pealegi, et osta voodi koos VÄLISE PESUKASTI või AVATAVA TUMBAGA, kuhu mahub tavaliselt palju. See lisamööbel vabastab täis tuubitud kapid, loob täiendavat ruumi ja on iseäranis kasulik tänapäeval populaarsetes väikese pindalaga korterites.

Kui teie jaoks on oluline, et kõik asjad asuksid omal kohal ning kodus ja magamistoas valitseks kord, siis kaaluge nende atribuutide soetamist ja voodi funktsionaalsuse laiendamist. Nii öökapid kui ka tumbad on saadaval eri suuruses ja värvitoonides, seega saate valida sobiva mahu ja mõõtmetega panipaigad ning ühitada need interjööri värvigammaga.

LONAS - Tumbad ja öölauad

Tumbad ja öölauad

Esteetika – illusioon või oluline aspekt kodus?

Värskeima interjöörimoe järgi ei ole voodi pelgalt funktsionaalne magamisvahend. Kõik ei ole kodusisustuse pärast hullunud, aga ühtse kodudisaini ja hubase magamistoa loomiseks tasub siiski mõelda voodi värvi, materjalide struktuuri ja muude visuaalsete detailide peale, mis kujundavad magamistoa esteetika.

Tõenäoliselt on voodi teie magamistoa kõige nähtavam mööbliese, niisiis on selle stiil väga tähtis. Valige voodi värv interjööris valitsevate toonide järgi. Kui teie kodus domineerivad tumeda puidu toonid, ei soovi te tõenäoliselt heledast puidust voodit, sest see ei sobitu visuaalselt keskkonnaga. Kui tahate toale rohkem iseloomu ja sarmi lisada, valige kindlasti peatsiga voodi. Neid on erinevaid: puidust, nahast, kangast ja polsterdusega. Valige oma prioriteetide järgi ja otsustage, mida te enam soovite – mugavust või ilu. Kangast voodipeats lisab hubasust ja on mugav, kui soovite lugedes või telerit vaadates toetada.

LONAS - Voodi Sonatina

Voodi Sonatina

Värske LONASE voodite muusikakollektsioon

Tõesti, iga inimene peaks uue voodi valima oma isiklike vajaduste ja arusaama järgi, aga et saaksite otsuse lihtsamalt langetada, oma magamistuppa unikaalse atmosfääri luua, valida välja sobiva – nii funktsionaalsetele kui ka esteetilistele vajadustele vastava voodi, pakub värskenduskuuri läbinud LONASE voodite muusikakollektsioon just teile kohandatud voodeid. Kollektsiooni kuulub üheksa voodit ja moodulisüsteem JAZZ. Unikaalsed peatsid muudavad need isikupäraseks. Kõik selle sarja voodid on väga mugavad. Igal voodil on omanäoline iseloom, nagu ka muusikastiilidel. Võimalus valida voodi kangas, jalad, padjad ja valgustuslahendused lasevad teil ennast justkui loojana tunda ning komponeerida voodi nii, et see sobituks igakülgselt teie magamistoa interjööri.

LONAS on teie mugavuse peale mõelnud – kui tellite meilt voodi, kanname kõige eest lisatasuta hoolt. Toome kohale, kanname tuppa ja paneme voodi tasuta kokku ning viime kõik allesjäänud pakendid kaasa. Meist ei jää maha mingeid muresid, vastupidi – laseme teil rõõmu tunda uue hõnguga magamistoa mugavusest. Kui midagi ka juhtuks – kõikidel vooditel on kaheaastane garantii, mille jooksul osutame kõikides küsimustes igakülgset abi.

Valige LONASE VOODI ja nautige oma magamistoas mugavust

Voodite muusikakollektsioon

Voodi Boss Voodi Piano Voodi Forte Voodi Capriccio Voodi Sonatina Voodi Kantata Voodi Soprano

Praktilised interjööridetailid teie magamistuppa

Tumbad ja öölauad Padjad Voodikohtade restid