Madrats LONIUKAS

Alates 115,00€

Kui otsite madratsit, mis soodustab teie lapse arengut ja pakub õiget tuge, siis olete selle leidnud. Madrats on valmistatud keskkonnasõbralikest, sertifitseeritud ja tervist säästvatest materjalidest. Selle masseeriv pind tagab lapse lihaste õige arengu ja parandab vereringet. Beebi, magage turvaliselt ja magusalt.

  NetFresh® võrk takistab beebi märjaks saamist.

  Laineprofiil masseerib keha

  Lonofibre® kate meeldiva puudutuse ja puhtuse tagamiseks

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
115,00€
Madrats LONIUKAS
115,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.74 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Madrats LONIUKAS
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. See on tolmulestavaba ja linaseemne lina aurutab hästi niiskust ning sellel on antibakteriaalsed omadused. Vajaduse korral saab kate mugavalt eemaldada, kui kõik 4 külge lahti tõmmata, nii et te ei pea koristamispäeva edasi lükkama. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

NetFresh® integreeritud ventilatsioonisüsteem

Imikute termoregulatsioonisüsteem on alles arenemas, seega oleme mõelnud selle madratsi spetsiaalse temperatuuri reguleerimise peale. Erilise tehnoloogiaga integreeritud võrk hoiab keha värskena ja takistab selle kuivamist ning aurustab kiiresti niiskust.

Lono-Tec® II jäikuse tugikiht

Selle madratsi vastupidavuse tagab Lono-Tec® II polüuretaanvaht. Materjali tihedus muudab selle mittelagunevaks ja mittesulavaks. Spetsiaalne tehnoloogiline profileerimine võimaldab säilitada optimaalset temperatuuri ning keha õigesti süveneda ja lõõgastuda. Laske oma lapsel kaua magada ja tervena kasvada.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle sisendi materjal võimaldab madratsikatet hõlpsasti maha ja peale tõmmata. See muudab madratsihoolduse lihtsamaks: ei ole vaja muretseda selle üle, kelle järjekorras on kodu hooldamine.

Teave

Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

Rahulik uni ilma allergiatega võitlemata

Madrats on valmistatud väga hingavast materjalist, mis ei soodusta hallituse, seente ja tolmulestade teket.

Puhtusele aitab kaasa ka pestav linasest riidest kate, mis on antibakteriaalne. Seda on eriti lihtne pärast pesemist maha võtta ja peale panna. Puhta keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome säästvaid madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Ja me katame madratsi toimimise seisukohalt olulised sünteetilised osad patja enda valmistatud voodriga, et need kestaksid kaua ja ei tolmuks.

Kasulikud

Toote hooldussoovitused >

Üldine tootegarantii > 

Similar products