Madrats SAPNAS

Alates 60,00€

See on ideaalne madrats kuni 3-aastastele imikutele ja lastele, millel on kõik vajalikud omadused, mida selles vanuses inimene vajab. Kui otsite sisu, on see madrats just teie jaoks. See on valmistatud keskkonnasõbralikust ja tervislikust Lono-Tec® I polüuretaanvahtplastist, mis pakub kindlat tuge arenevale selgroole ja kogu kehale.

  Antibakteriaalne kate lihtsaks madratsihoolduseks

  Lono-Tec® I pakub kindlat tuge kogu kehale.

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
60,00€
Madrats SAPNAS
60,00€
Tarneaeg - 13 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Madrats SAPNAS
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas on 100% polüester, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab katte mugavalt eemaldada, tõmmates 2 külge lahti, nii et te ei pea koristamist edasi lükkama. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Lono-Tec® I elastne kiht

See kiht koosneb Lono-Tec® I materjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan. Lono-Tec® I materjalil on suurepärased ortopeedilised omadused ning see toetab õigesti selgroogu ja kogu lihaskonda. Lisaks on see materjal tervisele ohutu ja keskkonnasõbralik.

Teave

Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

Rahulik uni ilma allergiatega võitlemata

Madrats on valmistatud Lono-Tec® I materjalist, mis on väga hästi hingav ja mis on vastupidav hallituse, seente ja tolmulestade suhtes.

Puhtastumisele aitab kaasa ka pestav sünteetiline kate. Sünteetiline ei tähenda siinkohal "halba": see tagab kõrgema hügieenitaseme. Puhtas keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome säästvaid madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulikud

Toote hooldussoovitused >

Üldine tootegarantii > 

Similar products