Madrats SAPNELIS

Alates 80,00€

Kui teie lapsel on kalduvus veereda, on see madrats just tema jaoks. Täiendavad õhukanalid madratsi päises suurendavad õhu läbilaskvust ja lasevad niiskuse kiiresti aurustuda. Lisaks tagab SAPNEL kasvava ja tugevneva selgroo jaoks ideaalse kehaasendi.

  Lono-Tec® I pakub kindlat tuge kogu kehale.

  Lonofibre® kate meeldiva puudutuse ja puhtuse tagamiseks

  Õhukanalid võimaldavad nahal hingata ja tagavad optimaalse temperatuuri.

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
80,00€
Madrats SAPNELIS
80,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Madrats SAPNELIS
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. See on tolmulestavaba ja linaseemne lina aurutab hästi niiskust ning sellel on antibakteriaalsed omadused. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab kõige paremini plekid.

Lono-Tec® I elastne kiht

See kiht koosneb Lono-Tec® I materjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan, mis on profileeritud täiendavate õhukanalitega peaosas. Lono-Tec® I materjalil on suurepärased ortopeedilised omadused ning see tagab selgroo ja kogu lihaskonna õige toe. Lisaks on see materjal tervisele ohutu ja keskkonnasõbralik.

Teave

Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

Rahulik uni ilma allergiatega võitlemata

Madrats on valmistatud väga hingavast materjalist, mis ei soodusta hallituse, seente ja tolmulestade teket.

Puhtusele aitab kaasa ka pestav linasest riidest kate, mis on antibakteriaalne. Seda on lihtne pärast pesemist maha võtta ja peale panna. Puhta keskkonnas on uni sügavam ja magusam.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome säästvaid madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulikud

Toote hooldussoovitused >

Üldine tootegarantii > 

Similar products