Padi NORA NATUR

Alates 34,71€

Padi on valmistatud Memospace®-st, mis on ülimugav viskoelastne materjal. See lõdvestab kaelalihaseid ja toetab hästi kaela. Materjalis on naturaalne ja jätkusuutlikust allikast pärit kastoorõli täidis. See on antibakteriaalne ja lisaprofiiliga augud muudavad padja eriti hingavaks. Allergilise, tundliku ja probleemse nahaga inimesed hindavad padja pakutavat värsket tunnet.

  Ortopeediline padi pakub täielikku lõõgastust

  Riitsinusõli täiteaine on antibakteriaalse toimega

  Aukude profileerimine tõhusa õhuringluse tagamiseks

  Antibakteriaalne linasest kiust kate, mida saab pesta kuni 60°C

Suurus
89,00€
Padi NORA NATUR
89,00€
Tarneaeg - 2 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Aegade jooksul järeleproovitud koostis sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Antibakteriaalne linane kiudkate

Eemaldatav ja pestav linasest kiust kate aitab seda puhtana ja pehmena hoida. See on tolmulestavaba ja linasest materjalist aurustub hästi niiskus ning sellel on antibakteriaalsed omadused. Katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Memospace® pehme täidis

Asetage oma pea nagu samblale. Selle tunde loob NASA kosmosetehnoloogial põhineva materjali Memospace®. See kohandub pea ja kaela kumerustega, et aidata säilitada selgroo õiget asendit magamise ajal, tekitades lõõgastava mugavuse tunde kogu kehas. Täiendav aukudega profileerimine muudab padja eriti hingavaks.

Riitsinusõli täidis

Memospace® viskoelastik on kuni 22% ulatuses täidetud ritsinusõliga. Seda õli kasutatakse meditsiinis. Sellel on looduslikud põletikuvastased ja antibakteriaalsed omadused, mida allergikud ja tundliku nahaga inimesed hindavad.

L-Slip® padjakaitse

Selle ülesanne on kaitsta kodust keskkonda polüuretaantolmu eest. Oleme mõelnud ka teie mugavusele - tänu sellele padjaümbrisele on padjakatet lihtne peale panna ja maha võtta.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Similar products