Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA®

Voodi OPERA®

Voodid

Suur, seega turvaline ja õdus. Oleme selle voodi peatsi kõrgemale tõstnud, et luua ruumis stabiilsustunne. Rütmilised vertikaalsed õmblused loevad unetunde. Nende muster on inspireeritud iidsetest etnograafilistest kangastest.

OPERA® on mitmest osast koosnev suurejooneline teos, kus osalevad orkester ja solistid. See kätkeb endas kõiki kunstiliike – muusikat, kujutavat kunsti, teatrit, tantsu ja kirjandust.

TÄHELEPANU!Hind on märgitud voodijalgadega BASIC. Teil on võimalik tellida tamme- või metalljalgu, kappe, tumbasid ja muid magamistoa aksessuaare, mille valmistame teie valitud kangast!

loader
Suurus
200x140 Sold out
200x160 Sold out
200x180 Sold out

800,00 €

  •  Ekraanil nähtavad värvid võivad tegelikest värvidest mõneti erineda

  • Madrats ei kuulu hinna sisse

Kohaletoimetamine 19 tööpäevadel
Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA®
Kangavalik
Veel
Tõstemehhanism
Veel
Kindel konstruktsioon
Veel
Suur kõrge peats
Veel
Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Suur pikk pea

Suur pikk pea

Suur, nii turvaline ja hubane. Oleme selle voodi pealaua tõstnud, et ruumis stabiilsustunnet tekitada. Rütmilised vertikaalsed õmblused loevad unetunde. Artikkel on inspireeritud iidsetest etnograafilistest kangastest.

Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Usaldusväärsus

Usaldusväärsus

LONO voodikarkassid on valmistatud kõrgendatud vastupidavusega liimitud kasepuidust, mis on märksa tugevam kui liimitud puitlaastplaat. Nii on garanteeritud LONO voodite pikk iga.

Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Stiilne konstruktsioon

Stiilne konstruktsioon

Tänu tugevale ja kindlale konstruktsioonile valmistame ja paigaldame voodi jalutsinurgad 45 nurga all, lisades voodile nõnda elegantsi. Voodi karkassile on väljastpoolt liimitud spetsiaalne pehme kangas, mis muudab voodi stiilselt ja mugavalt ümaraks ning lopsakaks.

Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Voodikast

Voodikast

Kui tõstate voodipõhja üles, leiate mugava ja avara voodikasti, mille põhi laseb õhku läbi.

Mugav mehhanism madratsi ja voodipõhja ülestõstmiseks on kohandatud spetsiaalselt kahekohalistele vooditele ja LONO madratsitele.

Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Voodilipid

Voodilipid

Lipid on valmistatud elastsetest, ent tugevatest 2 × 30 lamellidest laiusega 35 mm ja paksusega 8 mm, seega need sobivad kasutamiseks igat liiki madratsiga. Tihedalt asetsevad lipid (~3 cm vahed lamellide vahel) kindlustavad, et madrats ei vajuks vahedesse, vaid püsiks pikka aega õige kujuga.

Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Kangad

Kangad

Tootevalikus on terve kangaspekter alates sünteetilistest kuni naturaalseteni, samuti rohkelt värve ja toonivarjundeid. Väga palju looduslikku kiudu ja hõlpsalt puhastatavaid, lemmikloomade küüntele vastupidavaid kangaid.

Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Aksessuaarid

Aksessuaarid

Valige magamistuppa voodi juurde sobituv mööbel ja dekoratiivpadjad meelepärasest kangast. Hõlbustage elu peatsisse kinnitatava lugemislambiga. Looge oma voodi kõige tähtsama rõhuasetuse – jalgadega, mida meil on koguni neli erinevat varianti.

Lonas.ee Voodid - Voodi OPERA® Voodite välismõõtmed

Voodite välismõõtmed

1. Laius: 189 / 169 / 149 cm

2. Pikkus: 216 cm

3. Kõrgus: 137 cm + jalgade kõrgus (voodijalad BASIC – 5 cm; läikivad metallist voodijalad – 10 cm; tammest voodijalad – 12 cm; pikad metallist voodijalad – 17 cm)

Voodid