Padi GINTARAS

Alates 139,00€

Ortopeediline padi on valmistatud unikaalsest viskoelastsest materjalist VISCOPPPER®, mis sisaldab looduslikke osakesi: vask loob antibakteriaalse keskkonna, grafiit jaotab padjal ühtlaselt pea ja kaela soojuse ning soojenenud turmaliin muundab keha eritatud niiskuse (sh higi) negatiivseteks ioonideks, parandab õhuringlust ja ei lase magamise ajal üle kuumeneda. Lisaks soojuse hajutamisele neelab grafiit ka kiiresti liikuvaid osakesi, vähendades nõnda une ajal elektromagnetiliste lainete (Wi-Fi, Bluetoothi ja 4G) mõju.

Pealispinna spetsiaalne profiil teeb padja pehmeks ning võimaldab pea- ja kaelakumeruste järgi kohanduda. Avatud pooridega materjal võimaldab hea õhuringluse.

Koostisesse kuuluv vask takistab bakterite paljunemist

Koostisesse kuuluvad grafiidi- ja turmaliiniosakesed aitavad hästi välja puhata ka neil, kes palju higistavad

Pehme ja elastne padi kohandub keha järgi ja lõdvestab kaelalihaseid

Avatud pooride struktuur ja unikaalne profiil tagavad tõhusa õhuringluse

Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Linasest kiust kate, mida saab pesta kuni 60°C

Suurus
139,00€
Padi GINTARAS
139,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 3.31 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Kohaletoimetamine
Mõõtmed
Koostisosad
Sertifikaadid
Garantii

Aegade jooksul järeleproovitud koostis sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Linane kiudkate

Eemaldatav ja pestav linasest kiust kate aitab seda puhtana ja pehmena hoida. See on tolmulestavaba ja linasest materjalist aurustub hästi niiskus. Katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Pehme täidis VISCOPPPER®

Eriliselt profileeritud pehme viskoelastne materjal VISCOPPPER® kohandub ülitõhusalt pea- ja kaelakuju järgi ning aitab lülisamba magamise ajal õiges asendis hoida. Toode sisaldab vase-, grafiidi- ja turmaliiniosakesi, mis võimaldavad paremini välja puhata ja jõu taastada.

L-Slip® padjakaitse

Selle ülesanne on kaitsta kodust keskkonda polüuretaantolmu eest. Oleme mõelnud ka teie mugavusele - tänu sellele padjaümbrisele on padjakatet lihtne peale panna ja maha võtta

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Ümbris:

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte valgendada

 Mitte trummelkuivatada

Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >