Millal tasub osta kattemadrats?

Millal tasub osta kattemadrats?

Kaalute, kuidas oma une kvaliteeti parandada? Ostsite madratsi, aga mõne öö järel saite aru, et see on liiga pehme või liiga kõva? Kvaliteetne ja sobiv kattemadrats suudab kõik parandada. On hulk põhjuseid, miks tasub hankida kattemadrats. Ainult teie ise saate selle tõelise põhjuse kõige kiiremini kindlaks teha, ent vaatame lähemalt, millal on sobivaim aeg valida uus kattemadrats ning kuidas taastada vajalik mugavustunne ja ihaldatud uni …

Millal tasub osta kattemadrats - LONAS.EE

Kehva une põhjuse saab hõlpsalt kõrvaldada

Sageli täheldatakse, et inimene kipub une kvaliteediga seotud asjaolusid hindama ekslikult ja ebaratsionaalselt. Nii mõnigi meist pöördub kehva une tagajärgi kogedes mitmesuguste unespetsialistide poole, ruttab tegema kalleid unehäirete diagnostikaprotseduure, hakkab tarvitama ravimeid või läheb perearsti vastuvõtule. Ent vähesed suudavad märgata, et probleem peitub siinsamas meie all.

Kui ühel madratsil või diivanil magatakse palju aastaid, siis magamise aluspind minetab oma toetavad omadused, mis on kosutava une tagamiseks esmatähtsad. Meile harjumuspärastes samades asendites magades satuvad surve alla ühed ja samad toetuspunktid, mis kuluvad palju kiiremini kui teised kohad. Sellepärast tekivad madratsil või diivanvoodil lohud ja ebatasased kohad ning magamispind deformeerub. Kogu probleem on selles, et kirjeldatud protsess toimub piisavalt aeglaselt, s.t meie jaoks märkamatult, mistõttu meie keha jõuab ajapikku deformeeruva pinnaga kohaneda. Kõige selle tulemusena harjume magama ära lamatud ebaühtlasel pinnal, seda isegi märkamata, aga puuduvat toetust hakkavad kompenseerima meie lihased, liigesed ja lülisammas.

Millal tasub osta kattemadrats - LONAS.EE

Ent kattemadratsite otstarve ei ole ainult meie keha sobiv toestamine une ajal. Kvaliteetsed ja HEAD KATTEMADRATSID toovad kasu ka muudes magamisaspektides. Järgnevalt toome ära kolm tunnust, mis kõnelevad sellest, et te vajate uut kattemadratsit.

Seljavalu

Kui märkate, et selg on hakanud arusaamatutel põhjustel valutama ja hommikused vaevused esinevad aina sagedamini, on see märk, et teie madrats või diivanvoodi ei täida enam toestusfunktsiooni ja ei sobi enam magamiseks. Ära lamatud madratsid ei paku piisavalt tuge, sellepärast kooldub lülisammas magamise ajal. KÕVEM KATTEMADRATS pakub kehale vajalikku tuge ja taastab teie vana magamisaseme kadunud toestusomadused.

Vana voodipõhja ebatasasused

Ka ebatasasused teie vana voodipõhja pealispinnal annavad tunnistust kulumisest. Nii madratsi kui ka diivanikanga pind muutub ajapikku kortsuliseks ja hakkab lainetama. See võib tekkida ka sisematerjalide deformeerumise tõttu. Tavaliselt kui diivanvoodi või madratsi sees tekib lohk, kaotab pealiskiht toetuspinna ja hakkab seepärast kortsuma. Et vana madratsit või diivanvoodit ei oleks vaja välja vahetada, ostke kohe kattemadrats, mis täidab tõhusalt tekkinud ebatasasused ja taastab magamispinna harjumuspärase vormi.

Kehv enesetunne

Tunnete end väsinuna isegi pärast piisavat uneaega? Tõenäoliselt on süüdi teie vana ära lamatud madrats või moondunud kujuga diivanvoodi. Kui täheldate, et te ei suuda isegi mitme nädala vältel end korralikult välja puhata, kaaluge tõsiselt UUE KATTEMADRATSI soetamist.

Millal tasub osta kattemadrats - LONAS.EE

See tehnoloogiate baasil välja töötatud madratsi lisatarvik võib teie une taas sügavaks ja rahulikuks muuta. Valige lihtsalt välja õiges mõõdus, sobiva paksuse ja kõvadusega kattemadrats ning astuge vastu erksale, aktiivsele ja tähendusrikkale homsele!

LONAS KATTEMADRATSID

Kattemadrats MEMOSPACE 7 Kattemadrats MEMOSPACE 5 Kattemadrats LONO-TEC II Kattemadrats LONO-TEC I