Kuidas uni kattemadratsiga paremaks muuta

Kuidas uni kattemadratsiga paremaks muuta

Kõvema koostisega (poroloonist, viskoelastikust, lateksist) kattemadratsite järele on suur nõudlus ja selleks on põhjust. Tarbijad on ajapikku aru saanud, et madratsil või diivanvoodil puuduva toestuse saamiseks piisab vaid vähesest. Jäiga kattemadratsi soetamine on suurepärane praktiline lahendus, mis aitab nimme-, selja- ja kaelavalu käes vaevlevatel inimestel une kvaliteeti parandada ning enamatki veel.

Kuidas uni kattemadratsiga paremaks muuta - LONAS.EE

Enne kattemadratsi ostu

KATTEMADRATSITE müügikohtades küsitakse sageli, kuidas seostub kattemadratsi kõvadus une kvaliteediga või kui kõva kattemadratsit valida. Siin tasuks silmas pidada mõnda tähtsat asja, mis aitavad teil välja valida kõige sobivama kattemadratsi ning tunda sügava ja magusa ööune järel taas hommikust energiatulva.

Viskoelastsed kattemadratsid

Seda tüüpi kattemadratsid kohanduvad suurepäraselt iga inimese individuaalsete vajaduste järgi. Viskoelastik ei ole liiga pehme ega liiga kõva, seega kohandub ideaalselt keha kuju järgi – tugevama survega kohtades vajub auku ning väiksema survega piirkondades tõuseb kõrgemale, tagades nõnda kehakaalu täiusliku jaotumise ja lülisamba sirguse. Viskoelastseid kattemadratseid soovitatakse inimestele, kellel on probleeme lülisambaga, samuti neile, kellele meeldib magada keskmise kõvadusega pinnal.

Poroloonist kattemadratsid

Poroloon pakub kehale sobivat tuge ja on piisavalt tugev. Kui valite õige tihedusega poroloonist kattemadratsi, pakub see just teie kehale sobivat tuge ja mugavust. Kui tahate end magades tunda justkui pilve peal, valige pehmem kattemadrats. Kui soovite ortopeediliste omadustega tugevat magamispinda, mis vähendaks keha valulikkust, tasuks valida KÕVEM KATTEMADRATS. Poroloon neelab hästi ka liigutused, tänu millele te ei tunne kõrval magava inimese vähkremist, mis on samuti katkematu une tagamiseks oluline.

Lateksist kattemadratsid

Lateksist kattemadratsid pakuvad kindlat tuge ja jaotavad tõhusalt kehamassi, tänu millele tagavad magamise ajal lülisamba õige asendi. Lateksist valmistatud kattemadratsid on kõvemad kui viskoelastsed kattemadratsid ja neil ei ole spetsiifilist uue toote lõhna. Sellise kattemadratsi abiga muudate oma magamise märkimisväärselt mugavamaks, tasandate vana madratsi või diivanvoodi ära lamatud süvendid ja naudite taas kosutavat und.

Kuidas uni kattemadratsiga paremaks muuta - LONAS.EE

Kõvad kattemadratsid

Kõvad kattemadratsid on tavaliselt paksemad ja valmistatud tihedamast materjalist. Mida tihedam on kattemadratsi materjal, seda kauem kattemadrats teenib. Kõvemad kattemadratsid kaaluvad ka rohkem. Ent ärge rutake ostma kõige kõvemat kattemadratsit – lisaks materjali tihedusele, jäikusele ja kattemadratsi paksusele on väga oluline pöörata tähelepanu ka tundele, mis tekib, kui te kattemadratsil lamate ja seda proovite.

Inimesed, kes magavad külili või kellel on liigeseprobleeme, ei tunne end kõval kattemadratsil magades mugavalt, sest liiga kõva pind ei võimalda lihastel lõdvestuda, mille tagajärjel ei puhka nad end hästi välja. Veenduge alustuseks, et teid ei vaeva liigesevalud ja olete harjunud magama selili või kõhuli.

LONASe kattemadratsid

Kattemadrats MEMOSPACE 7 Kattemadrats MEMOSPACE 5 Kattemadrats LONO-TEC II Kattemadrats LONO-TEC I