Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE

Voodi SQUARE

Voodid

See voodi on klassikalise ruutudeks jaotatud peatse interpretatsioon. Selle ainulaadse karakteri loob rütmika erisuuruste ruutude vahel. Joonte abil kujundatud reljeef rõhutab kanga pehmust. Päeval mööda reljeefi libisev valgus toob esile kanga ja vormi meeldiva iseloomu.

loader
Suurus
140x200 Sold out
160x200 Sold out
180x200 Sold out
200x200 Sold out

2 300,00 €
Kohaletoimetamine 18 tööpäevadel
Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE
Pehme stiilne peats
Veel
Konstruktsioon PREMIUM
Veel
Kattemadrats
Veel
Madrats
Veel
Aluskušett
Veel
Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE Pehme stiilne peats

Pehme stiilne peats

Eri suuruses ruutude ja ristkülikutega kaunistatud pehme stiilne peats.

Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE Usaldusväärsus

Usaldusväärsus

LONASe kontinentaalvoodi raam on valmistatud puust, mis on palju tugevam kui mis tahes liimpuidust toode. Nii on garanteeritud LONASe voodite pikk iga. Kõikidel LONASe vooditel on kaheaastane garantii.

Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE Stiilne konstruktsioon

Stiilne konstruktsioon

Väga hoolikalt valitud materjalid ja kangad ning magamismugavus põimuvad üheskoos PREEMIUMi stiilseks tervikuks. Aluskušette, madratsit ja kattemadratsit ümbritseb moodsa kandiga valitud kangas, mis lisab magamistuppa kaunist elegantsi. Voodi karkassile on väljastpoolt liimitud spetsiaalne pehme kangas, mis muudab voodi stiilselt ja mugavalt ümaraks ning lopsakaks.

Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE Aluskušett

Aluskušett

Voodi alus – kaks kušetti – on valmistatud ehedast puidust. Lippide ja kahe taskuvedrukihiga vastupidav puitraam moodustab tugeva aluse kogu voodile. Koguni kaks jalakomplekti (kokku 8 tk) tagab kogu voodis kindla tunde.

Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE Kangavalik

Kangavalik

Värvid loovad meeleolu, tekstiilid kooskõla. Unemuusika loojad olete teie, seepärast pakume laias valikus kangaid, et avardada teie võimalusi. Tootevalikus on terve kangaspekter alates sünteetilistest kuni naturaalseteni, samuti rohkelt värve ja toonivarjundeid. Eriti palju tähelepanu oleme pühendanud looduslikust kiust, hõlpsalt puhastatavatele ja lemmiklooma küünte suhtes vastupidavatele kangastele.

Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE Aksessuaarivalik

Aksessuaarivalik

Muusikakompositsiooni täienduseks oleme loonud ühitatava magamistoamööbli ja padjad ning pakume võimalust valida valgustust. Need on justkui täiendavad instrumendid, mis kõlavad teie uue voodiga harmooniliselt kokku.

Lonas.ee Voodid - Voodi SQUARE Voodite välismõõtmed

Voodite välismõõtmed

1.   Laius: 225 / 205 / 185 / 165 cm

2.   Pikkus: 211 cm

3.   Kõrgus: 130 cm + jalgade kõrgus (10 cm läikivate metallist voodijalgade komplekt on hinna sisse arvestatud)

Voodid