−50%

Tekk ALPAKA PLIUS 100x140

Alates 69,50€ 139,00€

Alpaka vill on mitu korda soojem kui lambavill, nii et isegi väike kiht soojendab keha. Siin on see koguni 400 g/m2 . See tekk võimaldab meil ka talvel öösel akna avada: kui keskkond on jahe ja keha soe, puhkame kõige paremini. Kombineerige see tekk ALPAKA padjaga, et luua kogu kehale ühtlane mikrokliima.

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Alpaka vill on soe ja hingav

  Ei ole lambavillalõhnaline

  Ei vaja erilist hoolt, piisab tuulutamisest

Märkus: Uued tooted, mis on äsja lahtipakitud või mida kasutatakse niisketes ruumides, võivad eritada nõrka villalõhna.

Suurus
69,50€
139,00€
Tekk ALPAKA PLIUS 100x140
69,50€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Kohaletoimetamine
Koostisosad
Garantii

Orgaanilise puuvilla ja alpakavilla duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks.

Orgaaniline puuvillane kate

Puuvill on väga kulumiskindel, mistõttu on see klassikaline valik mitte ainult riietuse, vaid ka voodipesu jaoks. Kui vajate usaldusväärset ja kauakestvat kangast, siis on puuvill just õige. Lisaks tekitab ka eriti meeldiva tunde naha vastas.

Soe alpakavillast täidis

Alpakad on õppinud elama suurte temperatuurierinevustega keskkonnas. Nende karvad loovad mikroskoopilised õhutaskud, mis aitavad säilitada ideaalset kehatemperatuuri, sõltumata välistest tingimustest. Nende vill ei tokerdu, mistõttu on see kolm korda vastupidavam kui lambavill. See on lanoliinivaba ja sobib allergikutele ja lõhnatundlikele inimestele. Tegelikult on raske leida selle materjali puudusi.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

 Lubatud keemiline puhastus

🗴 Mitte pesta

🗴 Mitte valgendada

🗴 Mitte trummelkuivatada

🗴 Mitte triikida

Toote hooldussoovitused >