−20%

Padi LINAS

Alates 55,20€ 69,00€

See suvine padi hoiab teid terve öö värskena. Nahale lähedased puuvillased ja linased kiud takistavad kuumadel suveõhtutel ülekuumenemist. Padi on täiesti looduslik, seega on see hingav, imab hästi niiskust ja aurustab seda keskkonda. Padja pind on pehme läikega ja äärmiselt meeldiv nahale. Uinud kiirelt ja magad terve öö rahulikult.

  Linane ja puuvillane kiud võimaldab nahal hingata.

  Padi imab ja aurustab hästi niiskust

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Pestav kuni 40°C

Suurus
55,20€
69,00€
Padi LINAS
55,20€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Linase ja puuvillase duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Puuvillane linane kate

Lina on maailma vanim teadaolev kiud, mida tänapäeval üha enam hinnatakse selle õhku läbilaskvate, termoreguleerivate, hüpoallergeensete, antiseptiliste ja antibakteriaalsete omaduste tõttu. Puuvill on seevastu väga vastupidav, mistõttu on see klassikaline valik mitte ainult riietuse, vaid ka voodipesu jaoks. Kõikjal, kus on vaja usaldusväärset ja vastupidavat kangast, sobib puuvill. Eemaldatav ja pestav kate on täidetud linase ja orgaanilise puuvillakiuga, nii et linase ja puuvilla parimad omadused on nahale kõige lähemal. See kombinatsioon loob ka eriti meeldiva tunde naha vastu.

Puuvillane täiteaine

Puuvillakiud on õõnes. Seepärast öeldakse, et puuvillakiud "hingavad". Nagu sammal, suudab see imada väga suure hulga niiskust, mis takistab higi nahale ladestumist ja võimaldab kehal end kogu öö värskena tunda.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Pinnakangas:

 Pestav 40°C juures eriti õrna pesutsükliga  

🗴 Mitte valgendada

🗴 Mitte kuivatada trummelkuivatuses

🗴 Mitte triikida

🗴 Mitte keemiliselt puhastada

Kasulik

Täitematerjal: 

 Lubatud keemiline puhastus 

🗴 Mitte pesta

🗴 Mitte valgendada

🗴 Mitte triikida

🗴 Mitte trummelkuivatada


Toote hooldussoovitused >