−15%

Rätik ROYAL EUCALYPTUS

Alates 19,00€

ROYAL EUCALYPTUS on pehmet rohelist tooni.

Puhas ja hea. Just seda tunnet pidasime silmas, kui neid rätikuid kujundasime. Need on paksud ja väga pehmed. 2Kasutasime puuvilla tihedusega 540 g/m . See annab rätikutele hea veeimavuse, tugevuse ja vastupidavuse. Neid on ka väga lihtne hooldada: neid võib pesta kõrgel temperatuuril, kuivatada trummelkuivatuses ja triikida.

  100% puuvill

  Paks ja pehme froteekangas

  Hea veeimavus ja aurustumine

Suurus
16,15€
19,00€
Rätik ROYAL EUCALYPTUS
16,15€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Suurus
Koostis
Garantii

Vastupidav ja meeldiv puudutusel: puuvill

Puuvill on väga kulumiskindel, mistõttu on see klassikaline valik mitte ainult riietuse, vaid ka voodipesu jaoks. Kui vajate usaldusväärset ja kauakestvat kangast, siis on puuvill just õige. See säilitab ka hästi värve. Lisaks tekitab ka eriti meeldiva tunde naha vastas. Näeme ka ju oma meeltega, mitte ainult silmadega.

Nahale kõige lähemal olevad tervisele ohutud kangad

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame vannitoatekstiilide puhul Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide, seega on need ohutud ja sobivad isegi imikutele.

Similar products