Rikastasime teie lemmikut viskoelastset patja NORA naturaalsete omadustega!

Rikastasime teie lemmikut viskoelastset patja NORA naturaalsete omadustega!

Klassikalise kujuga kehaga kohanduv ortopeediline padi on oma sümpaatiad juba kindlustanud, kuna lõdvestab suurepäraselt kaelalihaseid, ümbritseb ja toetab kaela hästi. Padja põhi on koosneb ülimugavast viskoelastsest materjalist Memospace®, mille koostist oleme täiendanud naturaalse ja säästvalt ekstraheeritud riitsinusõli täidisega. Tänu spetsiaalsele aukudega profileerimisele ja viskoelastse materjali täiustatud koostisele on uus padi NORA NATUR veelgi õhku läbilaskvam ning tagab maksimaalse lõõgastuse ja suurepärase enesetunde.

Riitsinusrõli antibakteriaalsete omaduste tõttu sobib padi allergikutele. Riitsinusõli kasutatakse sageli meditsiinis ja nahahoolduses, kuna sellel on looduslikud põletikuvastased, antibakteriaalsed, seenevastased, valuvaigistavad ja niisutavad omadused. Seetõttu võib see padi olla suurepärane lahendus allergikutele või tundliku nahaga inimestele, kes soovivad magada värskemalt ja mugavamalt!

Patja ümbritseb spetsiaalsest materjalist vahetükk L-Slip®, mis vähendab kulumist, pikendab kasutusiga, kaitseb kodukeskkonda polüuretaantolmu eest. Ja lõpetuseks on pehme ja stiilne Lonofibre® kate tikitud ainulaadse mustriga ja on valmistatud naturaalset linakiudu sisaldavast trikookangast. See paistab silma antibakteriaalsete omaduste poolest, selles ei paljune tolmulestad ja seda võib pesta temperatuuril kuni 60ºC.

NORA NATUR - looduslike omaduste ja teie lemmiktundega rikastatud koostis tagab veelgi suurema unemugavuse!