Voodirest SIGMA

Alates 120,00€

See voodirest sobib erineva kõvadusega madratsitele. Erinevalt COMFORTist ja SPARKist ei ole sellel restil kaalujaotusriba, kuid resti keskel olevad topeltliistud võimaldavad teil reguleerida madratsi kõvadust.

  Täiendava kõvaduse reguleerimisega

  Vastupidav disain

Suurus
120,00€
Voodirest SIGMA
120,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.85 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Voodirest SIGMA
Reguleeritava kõvadusega liistud

Kahekordsed liistud voodiresti keskel võimaldavad liistudel töötada veelgi täpsemalt teie keharaskusega ja reguleerida madratsi kõvadust.

Tihedad ja elastsed liistud

Vaid 3,5 cm laiused liistud on valmistatud kõrgeima kvaliteediga liimitud kasevineerist, seega on need paindlikud ja vastupidavad. Nende kitsus ja tihedus võimaldavad madratsil täpsemalt kohaneda keha joontega.

Kummist otsad

Et liistud töötaksid vaikselt ja asetseksid täpselt oma kohal, on need paigaldatud kummist otsadesse.Sellised voodirestirestid kestavad kauem. Liistud ei puutu kokku ja säilitavad ühtlased vahed aastaid.

Teave

Mõõtmed
Garantii

Tasakaalustatud mugavuse loomine

Mugavus seisneb kõikide elementide harmoonias. Iga madratsi, voodi ja voodiresti konstruktsioonielement täiendab üksteist ja loob üldise mugavustunde.

Esmamulje mugavustundest ilmneb kohe pärast pikali heitmist, kuid peensused tulevad välja pärast öid ja aastatepikkust magamist. Hankige endale kvaliteetne uni