−15%

Voodirest COMFORT

Alates 160,00€

Kas teadsite, et ainult korralikult valmistatud voodirest toob täielikult esile teie madratsi omadused? Just selle me seda voodiresti kujundades ka eesmärgiks seadsime. Magades sellel terve öö, tunnete kindlasti mugavuse erinevust.

  Mõeldud pehmematele madratsitele

  Täiendava kõvaduse reguleerimisega

  Vastupidav disain

Suurus
136,00€
160,00€
Voodirest COMFORT
136,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 3.24 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Voodirest COMFORT
Amortisaatorid

Need aitavad liikumist pehmendada, võimaldavad liistude täpsemat liikumist ja aitavad kogu voodirestil kauem vastu pidada. Tunnete õrna lainetust, nagu lamaksite pilvel.

Tihedad ja elastsed liistud

Vaid 2,5 cm laiused liistud on valmistatud kõrgeima kvaliteediga liimitud kasevineerist, seega on need paindlikud ja vastupidavad. Nende kitsus ja tihedus võimaldavad madratsil täpsemalt kohaneda keha joontega.

Reguleeritava kõvadusega liistud

Kahekordsed liistud voodiresti keskel võimaldavad liistudel töötada veelgi täpsemalt teie keharaskusega ja reguleerida madratsi kõvadust.

Tugev kaalujaotusrihm

Toote keskel olev tekstiilriba jaotab keha raskuse ja tagab resti üldise stabiilsuse. See annab sellele täpsema ja kindlama liikumise.

Kummist otsad

Et liistud töötaksid vaikselt ja asetseksid täpselt oma kohal, on need paigaldatud kummist otsadesse.Sellised voodirestirestid kestavad kauem. Liistud ei puutu kokku ja säilitavad ühtlased vahed aastaid.

Teave

Mõõtmed
Garantii

Kuriame subalansuotą komfortą

Mugavus seisneb kõikide elementide harmoonias. Iga madratsi, voodi ja voodiresti konstruktsioonielement täiendab üksteist ja loob üldise mugavustunde.

Esmamulje mugavustundest ilmneb kohe pärast pikali heitmist, kuid peensused tulevad välja pärast öid ja aastatepikkust magamist. Hankige endale kvaliteetne uni