Veelgi rohkem head und – Dreamland ühineb Lonasega ja võtab uueks nimeks Dreamland by Lonas

Veelgi rohkem head und – Dreamland ühineb Lonasega ja võtab uueks nimeks Dreamland by Lonas

Rohkem kui 19 tegevusaasta jooksul Eesti ostjate südameid võitnud magamistoodete võrk Dreamland teatab, et ühineb madratsite, voodite ning muude magamistoatarvikute tootja, Balti riikides liidripositsioonil oleva Leedu ettevõttega Lonas. Nüüdsest on Tallinnas Ülemiste ja Järve keskuses ning Rakveres Põhjakeskuses asuvate Dreamlandi salongide nimi Dreamland by Lonas, kus ostjad saavad teha oma valiku populaarseimate ja oma väärtust turul juba tõestanud Dreamlandi ja Lonase toodete seast.

Uuendatud Dreamland by Lonase salongid pakuvad külastajatele laia valikut madratseid, voodeid, voodipesu ning muid magamistoatarvikuid, mis jõuavad salongidesse paljudelt erinevatelt tootjatelt, kes on aastakümnete jooksul eduka tööga silma paistnud.

Pakkudes laia valikut mööblit, voodipesu, kodutekstiile ja muud magamistuppa vajalikku, esitles Dreamland end Eesti ostjatele esimest korda peaaegu 20 aastat tagasi. Ettevõte Lonas aga alustas Leedus tegevust juba 30 aasta eest, laiendades kiiresti oma tegevust ja tuues igal aastal turule uusi, koos füsioterapeutide ja disaineritega loodud madratsite, voodite ja muude magamistoaaksessuaaride lahendusi. Lonase toodete populaarsus kasvas pidevalt ja ettevõte võttis 2018. aastal koha sisse Läti ja kaks aastat hiljem Eesti turul.

„Eestis asuvad Dreamlandi salongid on otsekui unenägude kuningriik, kus oma puhkuse head kvaliteeti hindavad kliendid on juba palju aastaid avastanud hubase magamistoa parimaid lahendusi. Seepärast on meil väga hea meel teatada, et nüüdsest on selles kuningriigis saadaval ka Lonase tooted. Oleme veendunud, et renoveeritud Dreamland by Lonase salongidest leiavad külastajad mugavuse, hubasuse ja hea une jaoks veelgi rohkem lahendusi,“ rääkis Lonase juht Domas Jakutis.

Parema une ja tervislikuma elu nimel

Sügise alguses muudavad Dreamlandi salongid oma nime ja uueks nimeks saab Dreamland by Lonas. Peamised kauplused tegutsevad ka edaspidi klientidele juba hästi tuntud kohtades Ülemiste keskuses, Järve keskuses ja Põhjakeskuses. Järve keskuse (Tallinnas) ja Põhjakeskuse (Rakveres) salongidesse lisanduvad Lonase madratsite, voodite, voodipesu ning muude magamistoatarvikute kollektsioonid ning Ülemiste keskuse (Tallinnas) salong uuendab ka oma interjööri. See on projekteeritud ettevõtte Lonas uusima kontseptsiooniga salongide järgi, mis töötavad edukalt Leedus ja Lätis, nii et Lonase ning Dreamlandi toodangut tutvustatakse selles salongis klientidele veelgi mugavamas ja vastuvõetavamas formaadis.

Kõigis kolmes Dreamland by Lonase salongis ootavad külastajaid paljude poolt armastatud ja hinnatud Dreamlandi kaubad ning Lonase tooted, mis on ette nähtud parema une ja tervislikuma elu jaoks. Nende hulgas ka Lonase erilist populaarsust kogunud voodite Muusikaline kollektsioon, milles on sisekujundajate loodud voodid Opera, Jazz, Rondo jt, samuti Lonase madratsite Klassikaline ja Tricolor kollektsioonid, mille mugavuse ning kasu tervisele tagavad hoolikas käsitsitöö ja kogenud füsioterapeutide nõuanded. Ja veel – uuendatud salongides saavad kliendid osta ka parima kvaliteediga puuvillaseid ja satiinist Lonas Home’i voodipesukomplekte, patju ja tekke ning muid kõrge kvaliteedi, vastupidavuse, pikaajalisuse ning tervisesõbralikkuse kriteeriumidele vastavaid tooteid.

„Käsitsitöö ja isikustatud tootmine on meie peamised, juba peaaegu kolm aastakümmet muutumatud tegevuspõhimõtted. Hoolikas käsitsitöö hõlmab suuremat osa Lonase madratsite tootmisprotsessist. Toodame korraga ainult ühte madratsit ja seetõttu saame pakkuda kõigile Dreamland by Lonase uuendatud salongide külastajatele kvaliteeti, jätkusuutlikkust ja keskkonnasõbralikkust ning nende vajadustele vastavat sortimenti. Meie konsultandid ja spetsialistid, kes on juba palju aastaid sellel alal töötanud, aitavad oluliselt lihtsustada unetarvikute valimist ja iga klient leiab nende abiga endale kõige sobivamad lahendused,“ ütles ettevõtte Lonas juht.

Külastajatel on võimalus proovida kõiki Dreamland by Lonase salongides eksponeeritud madratseid ning Tricolori kollektsioonist ostetud madratsit saab kodus testida kuni 30 päeva. Need, kes otsivad salongidest voodeid, saavad lisaks mudelitele tutvuda ka kangaste värvide ja mustritega ning pärast soovitud mudeli väljavalimist tellida selle koos kohaletoomise teenusega.

Eripakkumised salongi avamise puhul

Lonase uuendatud Dreamland by Lonase salongide avamise puhul ootavad kõiki külastajaid eripakkumised ja mäng. Veebilehel www.lonas.ee registreeritud klientidel on võimalus võita Lonase voodi Sonatina. Kõigis salongides kehtivad allahindlused – 3.–12. septembrini kogu toodangule 15% soodustust, 13. septembrist kuni 31. oktoobrini 15 protsenti soodustust ostjatele, kes soetavad kaupa 200 euro ja rohkema eest.

„Ja loomulikult on meil ostjatele kingitused! Avamise puhul kingime esimesele 30 ostjale Lonas Home’i käterätiku ja esimesed 200 ostjat saavad muid Lonase kingitusi. Tulge, kasutage võimalust, külastage meid ja valige endale vajalikud hubase magamistoa lahendused,“ kutsus Lonase juht.

Lonas on unetööstuses tegutsenud alates 1993. aastast. Alustanud tegevust Leedus, avas ettevõte 2018. aastal esimesed müügisalongid Lätis ja 2021. aastal Eestis. Praegu haldab Lonas Baltikumis 20 salongi, pakkudes klientidele suurt valikut hoolikalt käsitsi valmistatud madratseid, voodeid, voodipesu ning muid magamistoaaksessuaare.