Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™

Voodi JAZZ™

Voodid

Improvisatsioonimeistritele oleme jätnud vabaduse komplekteerida endale pehmetest ruutudest peats. JAZZi puhul saab minimalistlikust voodist laieneda kuni arhitektuuriliselt integreeritud interjöörilahenduseni.

DŽÄSS on improvisatsioonilise profimuusika liik, mida iseloomustavad individuaalne kõla, regulaarne, pidevalt korduv rütm ja kollektiivne või eelnevalt kokku lepitud solisti improvisatsioon, mis ei ole ilmtingimata nootidega fikseeritav.

LONAS - Gulta JAZZ

TÄHELEPANU!Märgitud hind sisaldab vaid voodi karkassi ja jalgu BASIC. Jazzi moodulid, tamme- või metalljalad, kapid, tumbad ja muud magamistoa aksessuaarid tuleb tellida eraldi.

Moodulisüsteem JAZZ

loader
Suurus
200x120 Sold out
200x140 Sold out
200x160 Sold out
200x180 Sold out

614,99 €

  •  Ekraanil nähtavad värvid võivad tegelikest värvidest mõneti erineda

  • Madrats ei kuulu hinna sisse

Kohaletoimetamine 19 tööpäevadel
Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™
Kangavalik
Veel
Tõstemehhanism
Veel
Kindel konstruktsioon
Veel
Võimalus luua pea
Veel
Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™ Võimalus luua pea

Võimalus luua pea

Anname improvisatsioonimeistritele vabaduse pea pehmetest ruutudest kokku panna. Minimalistlikust voodist on võimalik laiendada JAZZi arhitektuurselt integreeritud siselahenduseni.

Moodulisüsteem JAZZ

Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™ Stiilne konstruktsioon

Stiilne konstruktsioon

Tänu tugevale ja kindlale konstruktsioonile valmistame ja paigaldame voodi jalutsinurgad 45 nurga all, lisades voodile nõnda elegantsi. Voodi karkassile on väljastpoolt liimitud spetsiaalne pehme kangas, mis muudab voodi stiilselt ja mugavalt ümaraks ning lopsakaks.

Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™ Voodikast

Voodikast

Kui tõstate voodipõhja üles, leiate mugava ja avara voodikasti, mille põhi laseb õhku läbi.

Mugav mehhanism madratsi ja voodipõhja ülestõstmiseks on kohandatud spetsiaalselt kahekohalistele vooditele ja LONO madratsitele.

Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™ Voodilipid

Voodilipid

Lipid on valmistatud elastsetest, ent tugevatest 2 × 30 lamellidest laiusega 35 mm ja paksusega 8 mm, seega need sobivad kasutamiseks igat liiki madratsiga. Tihedalt asetsevad lipid (~3 cm vahed lamellide vahel) kindlustavad, et madrats ei vajuks vahedesse, vaid püsiks pikka aega õige kujuga.

Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™ Kangad

Kangad

Tootevalikus on terve kangaspekter alates sünteetilistest kuni naturaalseteni, samuti rohkelt värve ja toonivarjundeid. Väga palju looduslikku kiudu ja hõlpsalt puhastatavaid, lemmikloomade küüntele vastupidavaid kangaid.

Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™ Aksessuaarid

Aksessuaarid

Valige magamistuppa voodi juurde sobituv mööbel ja dekoratiivpadjad meelepärasest kangast. Hõlbustage elu peatsisse kinnitatava lugemislambiga. Looge oma voodi kõige tähtsama rõhuasetuse – jalgadega, mida meil on koguni neli erinevat varianti.

Lonas.ee Voodid - Voodi JAZZ™ Voodite välismõõtmed

Voodite välismõõtmed

1. Laius: 189 / 169 / 149 cm

2. Pikkus: 211 cm

3. Kõrgus: 32 cm + jalgade kõrgus (voodijalad BASIC – 5 cm; läikivad metallist voodijalad – 10 cm; tammest voodijalad – 12 cm; pikad metallist voodijalad – 17 cm)

Voodid