Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina®

Voodi Sonatina®

Voodid

Voodi SONATINA® mähib kergelt rahusse. Sõna sonatina tähistab itaalia keeles sonatiini – väikest sonaati, mis on tavalisest sonaadist lühem ja kergem. Sonatina meenutab hällilaulu lainetavat meloodiat.

Kompaktsel voodil SONATINA® on sirgelt elegantne ja lainelise siluetiga peats. See voodi on neile, kes hindavad subtiilsust ja ruumisäästlikkust.

loader
Suurus
200x120 Sold out
200x140 Sold out
200x160 Sold out
200x180 Sold out

700,00 €
  •  Ekraanil nähtavad värvid võivad tegelikest värvidest mõneti erineda

  • Madrats ei kuulu hinna sisse

Kohaletoimetamine 19 tööpäevadel
Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina®
Kangavalik
Veel
Kindel konstruktsioon
Veel
Sirge elegantne peats
Veel
Tõstemehhanism
Veel
Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Peats

Peats

Sirge ja elegantse siluetiga peats ruumisäästlikele inimestele.

Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Usaldusväärsus

Usaldusväärsus

LONO voodikarkassid on valmistatud kõrgendatud vastupidavusega liimitud kasepuidust, mis on märksa tugevam kui liimitud puitlaastplaat. Nii on garanteeritud LONO voodite pikk iga.

Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Stiilne konstruktsioon

Stiilne konstruktsioon

Tänu tugevale ja kindlale konstruktsioonile valmistame ja paigaldame voodi jalutsinurgad 45 nurga all, lisades voodile nõnda elegantsi. Voodi karkassile on väljastpoolt liimitud spetsiaalne pehme kangas, mis muudab voodi stiilselt ja mugavalt ümaraks ning lopsakaks.

Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Voodikast

Voodikast

Kui tõstate voodipõhja üles, leiate mugava ja avara voodikasti, mille põhi laseb õhku läbi.

Mugav mehhanism madratsi ja voodipõhja ülestõstmiseks on kohandatud spetsiaalselt kahekohalistele vooditele ja LONO madratsitele.

Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Voodilipid

Voodilipid

Lipid on valmistatud elastsetest, ent tugevatest 2 × 30 lamellidest laiusega 35 mm ja paksusega 8 mm, seega need sobivad kasutamiseks igat liiki madratsiga. Tihedalt asetsevad lipid (~3 cm vahed lamellide vahel) kindlustavad, et madrats ei vajuks vahedesse, vaid püsiks pikka aega õige kujuga.

Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Kangad

Kangad

Tootevalikus on terve kangaspekter alates sünteetilistest kuni naturaalseteni, samuti rohkelt värve ja toonivarjundeid. Väga palju looduslikku kiudu ja hõlpsalt puhastatavaid, lemmikloomade küüntele vastupidavaid kangaid.

Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Aksessuaarid

Aksessuaarid

Valige magamistuppa voodi juurde sobituv mööbel ja dekoratiivpadjad meelepärasest kangast. Hõlbustage elu peatsisse kinnitatava lugemislambiga. Looge oma voodi kõige tähtsama rõhuasetuse – jalgadega, mida meil on koguni neli erinevat varianti.

Lonas.ee Voodid - Voodi Sonatina® Voodite välismõõtmed

Voodite välismõõtmed

1. Laius: 189 / 169 / 149 cm

2. Pikkus: 211 cm

3. Kõrgus: 96 cm + jalgade kõrgus (voodijalad BASIC – 5 cm; läikivad metallist voodijalad – 10 cm; tammest voodijalad – 12 cm; pikad metallist voodijalad – 17 cm)

Voodid