Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio

Voodi Capriccio

Voodid

Voodi CAPRICCIO võimaldab hetkega lõdvestuda ja vabaneda päevamuredest. Sõna capriccio tähistab itaalia keeles vabas vormis muusikateost, mida iseloomustavad vaheldusrikas ja elav meeleolu ning virtuoosne stiil.

Moodsal voodil CAPRICCIO on laiade horisontaaljoontega kaunistatud peats. See voodi on inimestele, kes armastavad enne magamajäämist päeva muljeid ja uusi plaane jagada.

loader
Suurus
200x140 Sold out
200x160 Sold out
200x180 Sold out

800,00 €
  •  Ekraanil nähtavad värvid võivad tegelikest värvidest mõneti erineda

  • Madrats ei kuulu hinna sisse

Kohaletoimetamine 20 tööpäevadel
Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio
Tõstemehhanism
Veel
Kangavalik
Veel
Modernne pehme peats
Veel
Kindel konstruktsioon
Veel
Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Peats

Peats

Horisontaalsete joontega kaunistatud moodne pehme peats.

Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Usaldusväärsus

Usaldusväärsus

LONO voodikarkassid on valmistatud kõrgendatud vastupidavusega liimitud kasepuidust, mis on märksa tugevam kui liimitud puitlaastplaat. Nii on garanteeritud LONO voodite pikk iga.

Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Stiilne konstruktsioon

Stiilne konstruktsioon

Tänu tugevale ja kindlale konstruktsioonile valmistame ja paigaldame voodi jalutsinurgad 45 nurga all, lisades voodile nõnda elegantsi. Voodi karkassile on väljastpoolt liimitud spetsiaalne pehme kangas, mis muudab voodi stiilselt ja mugavalt ümaraks ning lopsakaks.

Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Voodikast

Voodikast

Kui tõstate voodipõhja üles, leiate mugava ja avara voodikasti, mille põhi laseb õhku läbi.

Mugav mehhanism madratsi ja voodipõhja ülestõstmiseks on kohandatud spetsiaalselt kahekohalistele vooditele ja LONO madratsitele.

Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Voodilipid

Voodilipid

Lipid on valmistatud elastsetest, ent tugevatest 2 × 30 lamellidest laiusega 35 mm ja paksusega 8 mm, seega need sobivad kasutamiseks igat liiki madratsiga. Tihedalt asetsevad lipid (~3 cm vahed lamellide vahel) kindlustavad, et madrats ei vajuks vahedesse, vaid püsiks pikka aega õige kujuga.

Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Kangad

Kangad

Tootevalikus on terve kangaspekter alates sünteetilistest kuni naturaalseteni, samuti rohkelt värve ja toonivarjundeid. Väga palju looduslikku kiudu ja hõlpsalt puhastatavaid, lemmikloomade küüntele vastupidavaid kangaid.

Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Aksessuaarid

Aksessuaarid

Valige magamistuppa voodi juurde sobituv mööbel ja dekoratiivpadjad meelepärasest kangast. Hõlbustage elu peatsisse kinnitatava lugemislambiga. Looge oma voodi kõige tähtsama rõhuasetuse – jalgadega, mida meil on koguni neli erinevat varianti.

Lonas.ee Voodid - Voodi Capriccio Voodite välismõõtmed

Voodite välismõõtmed

1. Laius: 189 / 169 / 149 cm

2. Pikkus: 216 cm

3. Kõrgus: 110 cm + jalgade kõrgus (voodijalad BASIC – 5 cm; läikivad metallist voodijalad – 10 cm; tammest voodijalad – 12 cm; pikad metallist voodijalad – 17 cm)

Voodid