Советы

LONAS HOME sortimenti on lisandunud looduslikust kiudainest tekid ja padjad, mida toodetakse orgaanilisest puuvillast, alpakavillast, tencel’ist ja kapokist. Neist materjalidest viimane on paljudele veel tundmatu, nii et alustame uusi taimse päritoluga tooteid tutvustavat artiklite seeriat just TENCEL™ Lyocell ja kapokikiududest.
2021-05-12 16:05:06 Voodipesu
Kas kipute öösel magades üle kuumenema? Kas teid piinab seljavalu? Kas teil ei lase kvaliteetselt puhata igal öösel tekkiv allergia? Suure tõenäolisusega on teie probleemide põhjus valesti valitud voodipesu. Sobimatu padi võib olla kaela- ja seljavalude põhjuseks ning halvasti valitud teki tõttu võib teie rahulikku und häirida ka pidev higistamine ja allergia.
2021-05-12 15:42:03 Voodipesu
Täpselt nagu muud kodus leiduvad asjad, nii kuluvad ka voodid ja nende madratsid ajapikku ning ei täida enam õigesti oma ülesannet luua nii keha kui ka mõistuse puhkuseks sobivad tingimused. Kodusisustuse uued nüüdisaegsed suundumused aga õhutavad kodus looma tervikliku disaini. Selles artiklis vaatleme, kuidas mõjutab voodi meie keskkonda ning kuidas jõuda taas rahuliku, mugava ja täisväärtusliku uneni.
2020-08-11 12:02:27 Voodipesu
On üldteada, et voodipesu ei ole magamistoas ainuüksi mugavustunde looja, vaid moodustab ka osa toa esteetikast, sellepärast on vaja teadmisi ja ponnistusi, et tagada nii kvaliteetne uni kui ka säilitada toote väljanägemine.
2020-07-09 10:06:52 Voodipesu
Лен стал первым волокном, из которого люди начали делать ткань. История льна насчитывает почти 8000 лет. Льняная ткань была доступна всем и пользовалась большим спросом. Свои позиции она сохранила и после появления в Европе хлопчатобумажной ткани (XIV в.). Позднее, в XVIII в., когда произошла Промышленная революция и из Северной Америки начали поступать большие объемы дешевого хлопка, лен стали использовать реже в связи с необходимостью в долгой
2019-09-17 16:56:09 Voodipesu
Во всем мире египетский хлопок считается самым высококачественным длинноволокнистым хлопком. Исторически этот хлопок происходит из Египта, но всего 10 % мирового объема хлопка выращивается именно в Египте, в дельте Нила, которая славится лучшими климатическими условиями для выращивания хлопчатника – здесь нужная температура, высокий уровень влажности и плодородная земля. Сатин и перкаль производятся из стопроцентного египетского хлопка.
2019-09-16 12:00:09 Voodipesu