Näpunäited

Öösiti vaevab unetus ja hommikul tõustes on seljas selline tunne, et normaalselt kõndima hakkamiseks tuleb kõigepealt tubli 10 minutit venitusharjutusi teha? Ärkate vähemalt korra nädalas ilma tõsise põhjuseta keset ööd üles, vahel üleni higisena? Ebasobival pinnal ja eriti ilma kvaliteetse madratsita magamine on tihedalt seotud selja- ja kaelapiirkonna valu ning unekvaliteediga. Aga milline madrats magamiseks kõige paremini sobib?
2020-08-11 15:17:49 Madratsid
Valutav selg, kauakestev näopunetus, vesised silmad, hommikune aevastamine või umbes hingamisteed. Kõikidele nendele halva enesetunde probleemidele võib olla üks vastus – sobimatu padi. Padja vale suurus, materjal ja tüüp võivad kaasa tuua nii valu ja tuimuse kui ka erinevad allergiad. Padja tähtsusest ja selle valikukriteeriumidest jutustab LONASE juht Domas Jakutis
2020-08-11 13:22:07 Lastele
Täpselt nagu muud kodus leiduvad asjad, nii kuluvad ka voodid ja nende madratsid ajapikku ning ei täida enam õigesti oma ülesannet luua nii keha kui ka mõistuse puhkuseks sobivad tingimused. Kodusisustuse uued nüüdisaegsed suundumused aga õhutavad kodus looma tervikliku disaini. Selles artiklis vaatleme, kuidas mõjutab voodi meie keskkonda ning kuidas jõuda taas rahuliku, mugava ja täisväärtusliku uneni.
2020-08-11 12:02:27 Voodipesu
Tänapäeval on palju inimesi, kes puutuvad ikka veel kokku unekvaliteedi mõistmise probleemidega. Diivan tundub justnagu vana, kuid mugav, madrats on lohku vajunud, aga pikkade aastatega juba justkui ümbrusega kokku sulandunud, padi on kõva, aga loob hubase tunde … Kõik see kajastab meie magamisharjumusi, mis loovad pikapeale meie magamistingimused. Sellest suletud ringist väljumine muutub keerukaks
2020-08-11 10:02:34 Kattemadratsid
Et uue voodi ostmine ei ole igapäevane tavategevus, tuleb enne voodi otsimist teada mõningaid olulisi asju, mis võimaldavad välja valida teie vajadustele vastava sobiva voodi. Kuidas valida õiges suuruses voodi? Kui kõrge peaks voodi olema? Millised voodid on usaldusväärsed ja kas ilu on tähtis? Järgnevas voodi valimise juhendis vastame neile ja teistelegi küsimustele.
2020-08-11 08:46:15 Voodid
Vaevlete ikka veel ebamugaval diivanil magades? Vana ja liiga kõva madrats teeb närvi mustaks? Mõtlete aeg-ajalt, kui hea oleks taas kosutavalt magada? On üks lahendus, mis tagab teile hea ja rahuliku une nii, et diivanvoodi ja isegi vana madrats jääb alles. Teil on vaja vaid mugavat, praktilist ja kvaliteetset kattemadratsit. Aga kuidas seda valida?
2020-08-10 16:44:54 Kattemadratsid