Teie sirvimiskogemuse parandamiseks on kodulehel kasutusel küpsised. Teil on võimalik kõik küpsised oma lehitsejas millal tahes kustutada. Täpsem info Lonase privaatsuspoliitikas. Nõustun
Miks LONAS?
Loodud just Teile

Kogu LONASE toodang on spetsiaalselt kohaldatud Teie vajadustele ja on valmistatud Leedu arstide, füsioterapeutide ning tuntuimate disainerite kaasabil.

Käsitöö. Suur osa LONASE madratsite tootmisprotsessist on hoolikas käsitöö.

Loodud ja toodetud Leedus. Alates 1993. aastast loome, toodame ja täiustame LONASE tooteid, et Teie uni oleks tervislikum ja parem.

Alates tellimusest kuni kohale toomiseni. Tellitud ja valmis LONASE tooted toome kohale oma transpordiga ja meie kullerite meeskond kannab madratsid lausa Teie voodini, LONASE voodid aga tuuakse kohale ja pannakse kokku Teie kodus tasuta.

Kolmevärvilised, klassikalised ja lastekollektsiooni madratsid

Kõik madratsid toodetakse vastavalt konkreetse kliendi vajadustele ja soovidele. Tootmisprotsess on väga isikustatud, seetõttu toodetakse ühel ajal ainult üht madratsit.

Madratsid

Õhku läbilaskvad materjalid Tootmises kasutatavad materjalid lasevad eriti hästi läbi õhku, on täiesti kahjutud ja sobivad isegi kasutamiseks imikutel (sertifitseeritud Oeco-tex®).

Lono-Tec® materjal. LONASE madratsite aluseks on unikaalne vahtpolüuretaanmaterjal Lono-Tec®. See materjal on pikaajaline ja laseb eriti hästi õhku läbi. See on eriline LONASE toode, kuhu on koondatud kahe aastakümne pikkused madratsitootmise kogemused ja tehnoloogiad.

Memospace® materjal. Tähtis LONASE madratsite mugavust suurendav element on unikaalne viskoelastne materjal Memospace®. See materjal laseb läbi õhku, kohaneb suurepäraselt kehaga, lõdvestab lihaseid ja on loodud NASA kosmosetehnoloogia põhjal.

Kaitseümbris L-Slip®. Spetsiaalne kaitseümbris L-Slip®, mida kasutatakse paljudes LONASE madratsites. Pikendab kasutamise aega, vähendab kulumist, kaitseb kodust keskkonda polüuretaani- või lateksitolmu eest.

Lonofibre®.Pehme ja stiilne madratsikate Lonofibre® on valmistatud trikotaažkangast ja unikaalse mustri järgi läbi tepitud, kanga koostises on looduslikku linakiudu ning 1 cm paksust viskoelastset materjali Memospace®, mis annab kangale erilise pehmuse ja katsumisel meeldiva tunde.

Voodite muusikaline kollektsioon

LONASE madratsite tootmisel on kasutatud moodsaid tehnoloogiad.  Et madratsite kasutusomadused kestaksid kaua, soovitame spetsiaalselt nende madratsite jaoks loodud LONASE voodeid.  LONASE voodid toodetakse vastavalt suurendatud vastupidavuse ja õhu läbilaskvuse nõuetele. LONASE madratsid ja voodid on magamiseks täiuslik komplekt.

Voodid

LONAS HOME kodutekstiil

Disainerite looduslikest kangastest voodipesukomplektid teenivad kaua, värvid ja mustrid rõõmustavad iga kord, kui heidate pilgu oma magamistuppa. Kui heidate spetsiaalsete LONAS HOME linade vahele, tunnete end värskelt ja kergelt otsekui pilvedel hõljudes: tekid ja padjad sobivad nii täiskasvanutele kui lastele. Magamistoa ja kodu hubasuse jaoks valige unikaalse kujundusega voodikatted, kodulõhnad, soojad pleedid või lõbusad istmed, vannitoas aga saate oma stiili luua moodsate käterätikute ja pehmete hommikumantlitega.

LONASE auhinnad

Madrats TYLA®*** - „Leedu aasta toode 2012“ ning autasustatud kuldmedaliga.

Madrats MŪZA®*** - „Leedu aasta toode 2013“ ning autasustatud kuldmedaliga.

Madrats HARMONIJA®*** - „Leedu aasta toode 2013“ ning autasustatud kuldmedaliga.

Madrats MŪZA®** - „Leedu aasta toode 2013“ ning autasustatud hõbemedaliga.

Voodi BOSS - „Leedu aasta toode 2014“ ning autasustatud kuldmedaliga.

Madrats LONIUKAS - „Leedu aasta toode 2016“ ning autasustatud kuldmedaliga.

Madratsikate LONOFIBRE® - „Leedu aasta toode 2017“ ning autasustatud kuldmedaliga.