Teie sirvimiskogemuse parandamiseks on kodulehel kasutusel küpsised. Teil on võimalik kõik küpsised oma lehitsejas millal tahes kustutada. Täpsem info Lonase privaatsuspoliitikas. Nõustun
Miks LONAS?
Käsitöö

Suurema osa LONASE madratsite valmistamisprotsessist moodustab hoolikas käsitöö. Iga madrats valmistatakse konkreetse kliendi vajaduste ja soovide kohaselt. Valmistusprotsess on igati personaliseeritud, seepärast on tootmises korraga vaid üks madrats.

Garantii

LONASE madratsitele kehtib kuni 10-aastane garantii.

Rikkalik valik erinevateks vajadusteks

LONASe praegune pakkumine sisaldab 10 erinevas suuruses voodit, 12 lisavarustust, 60 kangatüüpi, 13 puhastatavat kangast ja sadu värvivariante. Arvatakse, et kogu LONAS-i toodangu kasutamine annab umbes 14 400 kombinatsiooni. See on teie võimalus seadistada oma unistuste unistuste port!

Hingavad materjalid

Tootmises kasutatavad materjalid lasevad hästi õhku läbi, need on täiesti kahjutud ja sobivad isegi väikelastele (sertifitseeritud Oeco-tex®).

Materjal Lono-Tec®

LONASE madratsite põhja moodustab unikaalne vahtpolüuretaanmaterjal Lono-Tec®. See materjal kestab kaua ja laseb eriti hästi õhku läbi. Tegu on LONASE eksklusiivtootega, kuhu on koondatud kahe aastakümne pikkune madratsitootmiskogemus ja -tehnoloogiad.

Materjal Memospace®

Tähtis mugavust lisav element LONASE madratsite juures on unikaalne viskoelastne materjal Memospace®.  NASA kosmosetehnoloogia baasil loodud materjal laseb õhku läbi, kohandub suurepäraselt keha järgi ja lõdvestab lihaseid.

Ümbris L-Slip®

Paljudel LONASE madratsitel on spetsiaalne kaitseümbris L-Slip®. See pikendab nende kasutusiga, vähendab kulumist ning kaitseb kodust keskkonda polüuretaan- või latekstolmu eest.

Lonofibre®

Unikaalse mustriga tepitud pehme stiilne kate Lonofibre® on valmistatud trikotaažkangast, mis sisaldab naturaalset linakiudu, ja 1 cm paksusest viskoelastsest materjalist Memospace®, mis annab kangale erilise kohevuse ja mõnusa tunde katsumisel.

Auhinnad

LONASE auhinnad:

Madrats TYLA®*** tunnistati Leedu aasta tooteks 2012 ja see pälvis kuldmedali.

Madrats MŪZA®*** tunnistati Leedu aasta tooteks 2013 ja see pälvis kuldmedali.

Madrats HARMONIJA®*** tunnistati Leedu aasta tooteks 2013 ja see pälvis kuldmedali.

Madrats MŪZA®*** tunnistati Leedu aasta tooteks 2013 ja see pälvis hõbemedali.

Voodi BOSS tunnistati Leedu aasta tooteks 2014 ja see pälvis kuldmedali.

Madrats LONIUKAS tunnistati Leedu aasta tooteks 2016 ja see pälvis kuldmedali.

Madratsikate LONOFIBRE® tunnistati Leedu aasta tooteks 2017 ja see pälvis kuldmedali.

Tugevaim Leedus 2012-2018

STIPRĀKAIS LIETUVĀ 2012-2018