Lonas.ee LONAS HOME - Kummiga lina LINŲ NAKTIS

Kummiga lina LINŲ NAKTIS

Oleme voodilina valmistanud vastupidavast pikakiulisest kangast, tänu millele ei muutu pealispind erinevalt lühikiulisest linast topiliseks isegi pärast paljukordset pesu. Tegelikult muutub lina iga pesukorraga ainult tugevamaks ja pehmemaks. Linane kangas masseerib õrnalt nahka, reguleerib loomulikul viisil kehatemperatuuri ning tagab tänu allergiavastastele omadustele rahuliku ja kvaliteetse une.

Suurus
160x200 Välja müüdud 119,00 € 101,15 €
180x200 Välja müüdud 135,00 € 114,75 €
Mittestandardne mõõtmete kalkulaator
Minimaalsed suurus: 100 x 60; Maksimaalne: 240x240.

119,00 €

101,15 €
1
Kohaletoimetamine 13 tööpäevadel

Kummiga lina LINŲ NAKTIS Omadused

Kummiga lina LINŲ NAKTIS - 100% pikakiulist lina

100% pikakiulist lina

Lina laseb väga hästi õhku läbi ja hoiab kehatemperatuuri magamise ajal mugaval tasemel, sellepärast mõjub see ülimalt värskendavana isegi kuumadel suveöödel.

Voodilina on valmistatud pikakiulisest linasest kangast, tänu millele ei muutu pealispind erinevalt lühikiulisest linast topiliseks isegi pärast paljukordset pesu.

Kummiga lina LINŲ NAKTIS - Pehmendatud kangas

Pehmendatud kangas

Pehmendamiseks on kasutatud spetsiaalset tehnoloogiat Stonewashed, mis pehmendab ja kortsutab kangast. Tänu sellele ei ole kangast vaja pesu järel triikida.

Kummiga lina LINŲ NAKTIS - Kummiga voodilinad

Kummiga voodilinad

LONAS HOME kummiga voodilinad on unikaalsed, kuna neid on lihtne ja mugav madratsile peale panna. Vaid nurkades olev kumm hoiab voodilina paigal, pikad voodilina kummivabad küljed ümbritsevad hõlpsasti madratsit igast küljest.

Kummiga lina LINŲ NAKTIS - Oeco-Tex® sertifikaat

Oeco-Tex® sertifikaat

Selle sertifikaadiga tähistatakse materjalid, mis on ohutud ega ei levita keskkonda mürgiseid lenduvaid osakesi. Tooted, mis on toodetud märgiga „Usaldus tekstiili vastu“ tähistatud toorainest, ei sisalda kindlasti allergiat tekitavaid aineid, formaalaldehüüde, raskemetalle või keelatud pestitsiide. Need tooted on ohutud ja sobivad isegi imikutele.

Kummiga lina LINŲ NAKTIS - Jätkusuutlik pakend

Jätkusuutlik pakend

Toodete pakendamiseks on valitud samad kangad, millest on õmmeldud ka voodipesu ja linad. LONAS HOME toetab jätkusuutliku tootmist: oleme loobunud liigsest plastikust ja kasutame nutikalt väikeseid kangaribasid kottide jaoks, mida saab ikka ja jälle kasutada. Pärast voodipesu lahtipakkimist ja pesemist saab selle kotti tagasi panna ja niimoodi sahtlis hoida. Samuti sobib selline pakend suurepäraselt reisi ajal või lihtsalt kodus majapidamistarvete hoidmiseks. Voodipesupakend on hermeetilise tõmbelukuga, seetõttu ei pudene sinna pandud esemed välja.

Kummiga lina LINŲ NAKTIS - Hooldus

Hooldus

Pesta kuni 40 °C

Mitte valgendada

Mitte triikida

Kuivatada madalal temperatuuril (•)

Kuivpuhastus (P)

Sarnased tooted
Voodipesukomplekt Moderno TERRA
Ei 99,00 €

100% puuvillasatään PREMIUM

Digitrükk

Kahepoolsed püürid

Läikivad ja pehmed

Voodipesukomplekt Moderno FICUS
Ei 99,00 €

100% puuvillasatään PREMIUM

Digitrükk

Kahepoolsed püürid

Läikivad ja pehmed

Voodipesukomplekt Moderno MARBLE
Ei 99,00 €

100% puuvillasatään PREMIUM

Digitrükk

Kahepoolsed püürid

Läikivad ja pehmed