Voodi mõju meie unele ja keskkonnale – kuidas aru saada, millal on aeg värskenduseks?

Olete väsinud magamast vanal ebamugaval voodil? Tunnete end hommikul tõustes kergesti ärrituva ja väsinuna? Vana voodi kehastab seda, mida kutsute „moraalselt iganenuks“? Need tunnused kõnelevad sellest, et on aeg mõelda uue voodi ostu peale ja see on täiesti loomulik. Täpselt nagu muud kodus leiduvad asjad, nii kuluvad ka voodid ja nende madratsid ajapikku ning ei täida enam õigesti oma ülesannet luua nii keha kui ka mõistuse puhkuseks sobivad tingimused. Kodusisustuse uued nüüdisaegsed suundumused aga õhutavad kodus looma tervikliku disaini. Selles artiklis vaatleme, kuidas mõjutab voodi meie keskkonda ning kuidas jõuda taas rahuliku, mugava ja täisväärtusliku uneni.

LONAS - Voodi mõju meie unele ja keskkonnale – kuidas aru saada, millal on aeg värskenduseks

Tunnete väsimust? Ärge viivitage

Puhkus on otseselt seotud meie produktiivsuse, tervise, hea meeleolu ja enesetundega. Hästi puhanud inimene on palju tegusam ja ümbritsevate jaoks meeldivam, ta leiab lihtsamini väljapääsu ebamugavatest olukordadest ning uute suhete sõlmimine, mõttetöö ja loomine sujuvad ka kergemini. Lühidalt öeldes, kvaliteetne puhkus aitab meil oma potentsiaali täiel määral ära kasutada, kuid sageli me selle peale ei mõtle. Vana ebamugav voodi ja kulunud madrats on üheksal juhul kümnest peamine ja ainus põhjus, mis ei lase korralikult välja puhata ja öösel lõdvestuda. Olles harjunud magama krigiseval voodil ja deformeerunud madratsil, hakkame alateadlikult arvama, et ärkamise teeb raskeks varahommikune aeg, kuigi tegelik põhjus ulatub tihtipeale märksa sügavamale. Meie keha ja mõistus on loodud nii, et need kohanduksid ideaalselt unerežiimi järgi, seega kui tunnete tõustes väsimust ja raskust ka muul ajal peale esmaspäeva, on teie une kvaliteet kriitilises seisus. Ärge leppige pea-, õla-, kaela-, selja-, lihas- ega liigesevaluga. Ärge laske sellel harjumuspäraseks saada, sest pikapeale võib see muutuda palju tõsisemaks tervisehäireks. Voodi ja madratsi vahetus võib aidata lahendada teie uneprobleemi, sellepärast ärge lükake asja edasi, vaid pöörduge madratsi- ja voodispetsialistide poole, et võimaldada endale täisväärtuslikku puhkust.

Looge endale mõnus kodu

Interjööridisaini vahelduvad tendentsid muudavad meie voodid tihtipeale iganenud koduobjektideks, mis ei sobitu enam toa üldise stiiliga. On raske mitte nõustuda tõdemusega, et kodus leiduvaid ja meie ruumi kaunistavaid esemeid (nagu patju, katteid, vaipu, väiksemaid kappe, mitmesuguseid dekoratsioone jms) vahetame ja uuendame me märksa sagedamini kui voodit, mille tulemusena vana voodi muutub uute interjööridetailide kõrval justkui dinosauruseks klaasist pilvelõhkujate linnaosas. Voodi mittesobitumine toa üldise stiiliga ja moraalselt iganenud voodi disain tekitavad esteetilist rahulolematust ja tõukavad otsima uut voodit, mis sulanduks hästi üldise taustaga, looks igati vajalikku mugavust ja oleks sobiva suurusega.

Magamistoa hubasus on tihtipeale üks prioriteetsemaid asju. Magamistoa soe ja õdus atmosfäär eristab seda ruumi ülejäänud keskkonnast. Kohaselt stiliseeritud magamistuba loob turva- ja rahutunde ning aitab mõista, et me ei maga mitte elu- ega külalistetoas, vaid unikaalses ruumis, mis on mõeldud üksnes meie ja meie puhkuse jaoks. Just voodi on kogu magamistoa epitsenter ja kõige nähtavam mööbliese, mis võib aidata magamistoas luua täiusliku atmosfääri. Looge endale meelepärane keskkond, sobitades voodi tooni ja materjalide struktuuri toas valitsevate värvide ja materjalidega.

LONAS - Voodi mõju meie unele ja keskkonnale – kuidas aru saada, millal on aeg värskenduseks

Eelistage tuntud ja usaldusväärseid voodi- ja madratsitootjaid

Tänapäeva konkurentsitihedas maailmas, kus voodeid ja madratseid pakutakse laias valikus, on tähtis arvestada tootjate usaldusväärsust ja kogemust turul. Ainult toote nägemisest ja katsumisest enam ei piisa. Rida ettevõtteid kasutab tootmiskulude vähendamiseks mitmesuguste materjalide segusid või odavaid materjale, mille tagajärjel tooted ei vasta kõikidele kvaliteedinõuetele ega taga toodete vastupidavust. Kui tahate olla kindel, et ostate parima toote, mis vastaks teie kõikidele ootustele, eelistage ainult usaldusväärsete ja turul tuntud tootjate kaupa.

LONASE voodid ja MADRATSID pakuvad seda, mida teised ei suuda. Unikaalne ja eriline  LONASE VOODITE MUUSIKAKOLLEKTSIOON kehastab suurepäraselt seda, mida me nimetame mugavuseks, muusikaks ja universaalsuseks. Siin võib igaühest saada looja, kes kujundab endale üheksast võimalikust kõige vastuvõetavama ja meelepärasema voodivariandi. Kõikide voodite baashind on sama. Täiendavalt saab komplekti lisada magamistoa stiilile vastavad jalad, kanga, padjad või isegi ainulaadsed valgustuslahendused. Eri voodikomponente ühitades saate luua oma unistuste voodi, mis sobib igasse interjööri.LONASE voodite muusikakollektsiooni universaalsus pakub individuaalsust, mida kuskilt mujalt ei leia, ning voodite ja madratsite laitmatu kvaliteet võimaldab ära hoida laialt levinud uneprobleeme.

Muusika on LONASE kaubamärgi lahutamatu osa. Tegu ei ole suvaliselt pähe turgatanud ideega, et rahuldada muusikasõprade vajadusi. Selle ettevõtte juht K. Jakutis tegeleb muusikaloomega ning muusika on nagu hea uni – see võimaldab lõdvestuda ja igapäevamuredest puhata. Voodi soetamine ei valmista teile kindlasti muret – mugavusmeistrid kannavad hoolt voodi kohaletoomise ja kokkupaneku eest teie kodus, korjavad kokku kõik üleliigsed pakendid ja jätavad teid mugavust nautima. Aga parim osa on see, et me teeme seda kõike tasuta. Usume, et just mugavus loob inimestele jääva väärtuse, niisiis soovime, et saaksite pikka aega nautida uut voodit, mis teie kodukeskkonda ideaalselt sobib.

LONAS - Voodi mõju meie unele ja keskkonnale – kuidas aru saada, millal on aeg värskenduseks

Looge hubasust ilma vaevata, viige oma ideed ellu ning nautige LONASE voodite ainulaadset uuendatud muusikakollektsiooni juba täna!

VOODITE MUUSIKAKOLLEKTSIOON  Madratsid  Praktilised interjööridetailid teie magamistuppa