LONASE 2020. a populaarseimad madratsid

Madratsist sõltub meie hea tervis ja enesetunne. Selle otsingust võib aga kujuneda tõeline peavalu. Et otsinguprotsessi teie jaoks veidigi lihtsustada, oleme teinud kokkuvõtte ja analüüsinud, milliseid madratseid on meie kliendid sel poolaastal kõige sagedamini ostnud. Ühtlasi oleme kokku kogunud tagasiside ja esitleme nüüd LONASE 2020. a populaarsemaid madratseid

KOLMEVÄRVILINE KOLLEKTSIOON

Üks meie ostjate sagedasemaid valikuid on kahtlemata – KOLMEVÄRVILISE KOLLEKTSIOONI madratsid. Need on magaja kehakuju järgi eriti hästi kohanduvad tooted, mis ühtaegu võimaldavad kehal tõhusalt lõdvestuda. Selle sarja loomisel on LONASE meistrid saavutanud ainulaadse tulemuse – nad on madratsitootmise kõige uuenduslikumad tehnoloogiad ühendanud Leedu kultuuripärandiga, mille viljana on sündinud antibakteriaalsete omaduste ja unikaalse disainiga naturaalsest linakiust madratsid, mis tagavad ülima mugavuse.

LONASE Kolmevärviline kollektsioon >

Järgnevalt on LONASE meistrid sellest kollektsioonist välja toonud tänavu kõige populaarsemad ja enim ostjate positiivset tagasisidet saanud madratsid:

Universaalne, hingav madrats TYLA®

Madratsi TYLA alus koosneb seitsmeks anatoomiliseks tsooniks jaotatud mikro-taskuvedrude plokist, mis kohandub suurepäraselt keha järgi, ei edasta liigutusi teisele poole madratsit ja pakub tõhusat tuge lülisambale. Madratsi pealiskiht on valmistatud NASA kosmosetehnoloogia baasil loodud materjalist Memospace®, mis kohandub keha järgi, lõdvestab lihaseid ja tagab õhuringluse.

LONASe madrats TYLA>

Universaalne, hingav, antibakteriaalne madrats TYLA® PLIUS

Keskmise kõvadusega madratsi TYLA PLIUS baasiks on samuti jäik taskuvedrudest plokk, mis kohandub ideaalselt magaja kehakuju järgi. Tõsi, siin on mõningaid erinevusi. Madratsi pealmise kihi moodustab eemaldatav ökoloogiline ja elastne lateksist kattemadrats GreenLine®. Tänu lateksi erilistele omadustele lisab kattemadrats veelgi mugavust ning tõkestab tolmulestade ja hallituse tekke.

Madrats HARMONIJA® kohandub täiuslikult kehakuju järgi

Ideaalselt magaja kehakujuga kohaneva madratsi HARMONIJA põhi on valmistatud lainelise profiiliga kauakestvast ülielastsest vahtpolüuretaanmaterjalist Lono-Tec II®. Materjali profiilimine parandab õhuringlust ja tagab magajale veel suurema mugavustunde. Madratsi pealmise kihi moodustab lihaseid lõdvestav ja kehaehituse järgi kohanduv materjal Memosape®.

LONASe madrats HARMONIJA>

Väga täpselt kehakuju järgi kohanduv, eemaldatava pealismadratsiga HARMONIJA® PLIUS

Keskmise kõvadusega madrats HARMONIJA PLIUS – kohandub ideaalselt magaja kehakujuga. Ülielastne hingav materjal Lono-Tec II® loob mugava magamispinna. Madratsi pealisosa moodustab kuubikuprofiiliga eemaldatav viskoelastne kattemadrats, mis tagab madratsi veel täpsema kohandumise keha järgi.

KLASSIKALINE KOLLEKTSIOON

Populaarseimate seas püsivad endiselt ka KLASSIKALISE KOLLEKTSIOONI madratsid. LONASE kliendid armastavad viimastel aastatel eriti aja proovile vastu pidanud elastseid kauakestvaid madratseid. Need madratsid reageerivad keharaskusele, pakuvad seljale kvaliteetset tuge ning tagavad magaja kehakaalu ühtlase jaotuse ja rahuliku une kogu öö.

Tänu hinna ja kvaliteedi täiuslikule suhtele pälvivad iseäranis palju komplimente selle kollektsiooni madratsid VEGA. Jäigast taskuvedruplokist valmistatavaid madratseid hinnatakse nende kindla toestuse ja liigutuste absorbeerimise pärast.

Madrats VEGA PLIUS sobib suurema kehakaaluga inimestele

VEGA PLIUS on universaalne madrats, mille pooled on eri kõvadusega – madratsi üks pool on kõva ja teine pehmem. Tänu madratsi keskmises kihis olevale jäigale vahtpolüuretaanile, mis muudab madratsi kõvemaks ja loob kindla toe, väärtustatakse madratseid VEGA PLIUS iseäranis suurema kehakaaluga inimeste seas.

Universaalne madrats MULTI VEGA neile, kes ihkavad erilist mugavust

Mikro-taskuvedrude plokist MULTI VEGA on kvaliteetne ja ülimalt praktiline madrats, mille pooled on eri kõvadusega. Madratsi pealmine pool on valmistatud eriliselt pehmest ja unikaalset mugavustunnet pakkuvast materjalist Lono-Tec I®. Madratsi alumine kiht on valmistatud laineprofiiliga vastupidavast ja tugevast vahtpolüuretaanist, mis masseerib magamise ajal keha.

Hingav madrats VEGA VISKO ortopeediliste probleemide lahenduseks

Keskmise kõvadusega hingaval madratsil VEGA VISKO on head ortopeedilised omadused. Madratsi pealmine viskoelastikust kiht lõdvestab lihaseid, kohandub suurepäraselt kehakuju järgi ja aitab lülisamba õiges asendis hoida.

Hinna ja kvaliteedi täiusliku suhtega madrats VEGA

VEGA madrats on võrratu valik neile, kes soovivad kvaliteetset madratsit soodsama hinna eest. Keskmiselt kõval taskuvedrumadratsil on ortopeedilised omadused. Madratsi põhja katab mõlemalt poolt unikaalne vahtpolüuretaanmaterjal Lono-Tec I®, mis võimaldab madratsil hingata.

Uudis! Madrats VEGA LATEX

Ehkki madrats VEGA LATEX on turule jõudnud alles äsja, edestab see omaduste poolest paljusid teisi. Selle madratsi peamine eripära on 3 cm paksune pealmine latekskiht, mis sisaldab 50% naturaalset kautšukki. Materjali seesugune struktuur tagab pika tööea ja elastsuse ning tõkestab tolmulestade ja hallituse tekkevõimaluse. Pealegi, perfoavad lateksis suurendavad õhu läbilaskvust ja juhivad niiskuse magamise ajal tõhusalt välja.

LONASe madrats VEGA LATEX>

LONASE madratsid teie kvaliteetse une jaoks

Meie eesmärk on tagada klientidele magamismugavus. Niisiis pakub LONAS laias valikus individuaalsetele vajadustele vastavaid ja ideaalselt kehakuju järgi kohanduvaid kvaliteetmadratseid. Kõikide nende otstarve on tagada teile rahulik ja magus uni.

Siiski, me kõik oleme erinevad ning mõistame mugavustunnet isiklike kogemuste ja individuaalsete omaduste põhjal. Sellepärast pakume kõikidele oma klientidele 30-öölist proovigarantiid, mille jooksul saate veenduda, kas madrats kohandub õigesti teie kehakuju järgi ning tagab kvaliteetse ja täisväärtusliku une.

võtke ühendust abivalmite LONASE konsultantidega SIIN toodud kontaktandmetel.